Přejít na obsah

2020 - 2021

Modrý a žlutý den

vloženo 26. únor 2021

Ve školní družině se uskutečnilo hledání barevného pokladu. Vychovatelé využili krásného počasí a připravili pro děti barevné dny. Ve středu byla barva dne modrá a ve čtvrtek žlutá. Děti se každý den oblékly do barvy dne a po vyučování je čekalo hledání pokladu. Děti z prvního ročníku připravily modrou cestu pro žáky druhého ročníku a následující den se role otočila a děti z druhého ročníku připravily žlutou cestu pro žáky z prvního ročníku. Cesta byla vyznačena pomocí fáborků a děti zde plnily úkoly, které byly propojené s barvou dne. Na konci cesty na děti čekal poklad, a dokonce i ten splnil požadavky barevného dne, byl buď modrý nebo žlutý.

Doufáme, že se dětem barevné dny líbily a také, že je bavilo, jak plnění úkolů, tak i příprava pro druhé děti. Všechny úkoly plnily děti dobře. Některé byly těžší a zabraly jim více času, jiné měly hned hotové. Všechny děti se však mohly radovat z nalezeného pokladu.

 

Valentýnské tvoření

vloženo 10. únor 2021

  Blíží se nám svátek svatého Valentýna a děti si vyrábí různé dárečky, kterými chtějí potěšit, ty které mají rády. Jsou to srdíčka z papíru různě ozdobená. Také jsme vyrobili srdíčka ze samotvrdnoucí hlíny různě dozdobená. Děti měly radost hlavně z toho, že těmito dárky potěší druhé.

Radovánky ve sněhu

vloženo 27. leden 2021

Krásné počasí nás vytáhlo bobovat. Holky a kluci si stavěli domečky pro broučky. Také jsme si zkoušeli obarvit sníh.

Krmení zvířátek

vloženo 18. leden 2021

V zimě strádají všichni tvorové žijící v přírodě nedostatkem potravy. A proto jsme jim jedno středeční odpoledne vystrojili hostinu uprostřed pole. Na strom jsme zavěsili mrkve a jablka, pověsili lojové koule, do vydlabaných děr ve sněhu jsme nasypali zrní. Ať se zvířátka pomějí.

Huráá bobujeme!

vloženo 11. leden 2021

Tak konečně si můžeme užívat hrátky na sněhu. Počasí nám v tomto ohledu přeje, tak to moc rádi z plna hrdla využíváme.

Hrátky na sněhu

vloženo 7. leden 2021

Konečně  s n í h !!!!

Užíváme si hrátky na sněhu a doufáme, že sníh vydrží.

Čertovská diskotéka

vloženo 6. leden 2021

Před vánoci jsme si zařádili při čertovské diskotéce.

Jablkobraní ŠD

vloženo 6. říjen 2020

Ani letos jsme si ve družině nenechali ujít naši velmi oblíbenou říjnovou akci - Jablíčkobraní. Děti si na úterý přinesly jablíčka a společně upekly výborné štrúdly. Druhý den si na nich pochutnaly s hrníčkem dobrého čaje. Všem děkujeme!

 

Procházka k rybníku

vloženo 17. září 2020

Procházka k rybníku a stavění domečků pro skřītky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace