Přejít na obsah

Seznam žáků k 1.9. 2016

 

1. třída

 
1. Brož Jiří
2. Fousková Kristýna
3. Grňová Eliška
4. Klusáková Denisa
5. Kolbeková Kateřina
6. Kytýrová Pavlína
7. Lupačová Anna
8. Maťhová Adéla
9. Neckářová Nikola
10. Páv Antonín
11. Pospíšilová Sofie
12. Soukup Tomáš
13. Steiningerová Gabriela
14. Vaňková Nikola
15. Vojtěch Vít
16. Zach Štěpán
17. Zemanová Veronika
.

2. třída

 
1. Dalimanová Tereza
2. Hruška Matěj
3. Kebrlová Marie
4. Kleanthous Christos
5. Křížek Filip
6. Lukešová Natálie
7. Malčikov Daniel
8. Nápravníková Rozárie
9. Němečková Eliška
10. Petran Jan
11. Průchová Michaela
12. Špaček Daniel
13. Švestková Zuzana
14. Vavrous Adam
15. Vlach Václav
16. Wittnerová Tereza
17. Zdvihalová Adéla
.  

3. třída

 
1. Burdová Karolína
2. Dvořák Jan
3. Fridrin Jonáš
4. Grňová Štěpánka
5. Hašková Nikola
6. Hubička František
7. Kábelová Marie
8. Kratochvílová Tereza
9. Macháčková Eliška
10. Matoušek Jan
11. Michalec Lukáš
12. Michalcová Tereza
13. Oppltová Barbora
14. Pávová Viktorie
15. Procházka Vojta
16. Tábořík Lukáš
17. Vaňková Tereza
18. Zach Ondřej
19. Žížala Patrik
.  

4. třída

 
1. Buchal Josef
2. Bukačová Eliška
3. Čermák Jiří
4. Čvančarová Markéta
5. Daliman František
6. Děd Tomáš
7. Glejtek Tomáš
8. Kocourek Josef
9. Kytýrová Anděla
10. Kytýrová Klára
11. Lupač Matěj
12. Řezníček Roman
13. Říhová Pavla
14. Setničková Martina
15. Suk Jiří
16. Svatoň Jan
17. Špačková Simona
18. Toula Vojtěch
19. Vlášková Klára
   

5. třída

 
1. Brabencová Lucie
2. Burda Jan
3. Glejtek Lukáš
4. Kovaříková Michaela
5. Liška Viktor
6. Maťhová Kamila
7. Neckářová Aneta
8. Popková Eliška
9. Pospíšil Jonáš
10. Robertson Emilie
11. Říhová Kamila
12. Slabý Daniel
13. Suk František
14. Švestková Nikola
.  

6. třída

 
1. Barešová Wendy
2. Bartůněk Tomáš
3. Bendl Adam
4. Havlíčková Sára
5. Křiváček Alexej
6. Křížková Šárka
7. Lišková Veronika
8. Matoušková Vendula
9. Michalcová Lucie
10. Pavlovicová Natálie
11. Petran Jiří
12. Procházková Nikola
13. Špinar Matěj
14. Toula Petr
15. Vaňourek Filip
16. Vaňourek Lukáš
17. Vavrousová Kristýna
18. Vosecká Adéla
.  

7. třída

 
1. Buchalová Anna
2. Čvančara Jan
3. Dvořáková Michaela
4. Fridrin Zdeněk
5. Hořejší Vojtěch
6. Kocourková Barbora
7. Kostka Pavel
8. Koukal Filip
9. Kovařík Radek
10. Kratochvílová Andrea
11. Plaček Martin
12. Robertson Sam
13. Slavík Vojtěch
14. Táboříková Michaela
15.. Vosecký Tomáš
16. Wittnerová Veronika
17. Zoul Štěpán
.  

8. třída

 
1. Dědová Simona
2. Fuksa Roman
3. Hašek Martin
4. Havlíček Tadeáš
5. Machálková Kristýna
6. Měřínská Jitka
7. Moudrá Karolína
8. Oppltová Tereza
9. Schmidtová Denisa
10. Slabá Kateřina
11. Slabý Pavel
12. Végh Tomáš
13. Vlášek Lukáš
14. Zajícová Adéla
15. Žížalová Natálie
.  

9. třída

 
1. Adam Josef
2. Dašková Adéla
3. Hájek David
4. Kostková Tereza
5. Kott Vojtěch
6. Koucká Barbora
7. Měřínská Anna
8. Pánková Miroslava
9. Svatoň Martin
10. Topinka Miroslav
.  
   

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace