Přejít na obsah

Seznam žáků 2017 - 2018

1. třída

1.  Bandurovych Nadija
2.  Bébr Jakub
3.  Brož Jiří
4.  Hruška Šimon Josef
5.  Kolář Jakub
6.  Koukal Josef
7.  Kroužek Matěj
8.  Lupačová Natálie
9.  Michlová Amálie
10. Svatoňová Nikola
11. Suchopár Matěj
12. Šimonová Zuzana
13. Vlachová Sofie Vítězslava
14. Vosecký Dominik

2. třída

1. Fousková Kristýna
2. Grňová Eliška
3. Klusáková Denisa
4. Kolbeková Kateřina
5. Kytýrová Pavlína
6. Lebeda Václav
7. Lupačová Anna
8. Maťhová Adéla
9. Neckářová Nikola
10. Páv Antonín
11. Pospíšilová Sofie
12. Soukup Tomáš
13. Steiningerová Gabriela
14. Vaňková Nikola
15. Vojtěch Vít
16. Zach Štěpán

3. třída

1. Baroch Matyáš Merlin
2. Dalimanová Tereza
3. Hruška Matěj
4. Kebrlová Marie
5. Kleanthous Christos
6. Lukešová Natálie
7. Malčikov Daniel
8. Nápravníková Rozárie
9. Němečková Eliška
10. Petran Jan
11. Špaček Daniel
12. Švestková Zuzana
13. Vavrous Adam
14. Wittnerová Tereza
15. Zdvihalová Adéla

4. třída

1. Burdová Karolína
2. Dvořák Jan
3. Fridrin Jonáš
4. Grňová Štěpánka
5. Hašková Nikola
6. Hubička František
7. KratochvílováTereza
8. Macháčková Eliška
9. Matoušek Jan
10. Michalec Lukáš
11. Michalcová Tereza
12. Oppltová Barbora
13. Pávová Viktorie
14. Procházka Vojta
15. Tábořík Lukáš
16. Vaňková Tereza
17. Zach Ondřej
18. Žížala Patrik

5. třída

1. Blažková Iveta
2. Buchal Josef
3. Bukačová Eliška
4. Čermák Jiří
5. Čvančarová Markéta
6. Daliman František
7. Děd Tomáš
8. Glejtek Tomáš
9. Kocourek Josef
10. Kytýrová Klára
11. Lupač Matěj
12. Řezníček Roman
13. Říhová Pavla
14. Setničková Martina
15. Suk Jiří
16. Svatoň Jan
17. Špačková Simona
18. Toula Vojtěch
19. Vlášková Klára

6. třída

1. Brabencová Lucie
2. Glejtek Lukáš
3. Karasová Eliška
4. Kovaříková Michaela
5. Liška Viktor
6. Maťhová Kamila
7. Neckářová Aneta
8. Popková Eliška
9. Pospíšil Albert
10. Pospíšil Jonáš
11. Říhová Kamila
12. Slabý Daniel
13. Suk František
14. Švestková Nikola

7. třída

1. Barešová Wendy
2. Bartůněk Tomáš
3. Bendl Adam
4. Havlíčková Sára
5. Křiváček Alexej
6. Křížková Šárka
7. Lišková Veronika
8. Matoušková Vendula
9. Michalcová Lucie
10. Pavlovicová Natálie
11. Petran Jiří
12. Procházková Nikola
13. Špinar Matěj
14. Toula Petr
15. Vaňourek Filip
16. Vaňourek Lukáš
17. Vavrousová Kristýna
18. Vosecká Adéla

8. třída

1. Buchalová Anna
2. Čvančara Jan
3. Dvořáková Michaela
4. Fridrin Zdeněk
5. Hořejší Vojtěch
6. Kocourková Barbora
7. Kostka Pavel
8. Koukal Filip
9. Kovařík Radek
10. Kratochvílová  Andrea
11. Plaček Martin
12. Robertson Sam
13. Slavík Vojtěch
14. Táboříková Michaela
15. . Vosecký Tomáš
16. Wittnerová Veronika
17. Zoul Štěpán

9. třída

1. Dědová Simona
2. Fuksa Roman
3. Hašek Martin
4. Havlíček Tadeáš
5. Machálková Kristýna
6. Měřínská Jitka
7. Moudrá Karolína
8. Oppltová Tereza
9. Schmidtová Denisa   
10. Slabá Kateřina
11. Slabý Pavel
12. Végh Tomáš
13. Vlášek Lukáš
14. Zajícová Adéla
15. Žížalová Natálie

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace