Přejít na obsah

Prohlášení o přístupnosti

Základní škola a Mateřská škola Jankov se zavazuje ke zpřístupnění své webové stránky v souladu se zákonem č.99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č.365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, v platném znění (dále jen "zákon o přístupnosti").

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky Základní školy a Mateřské školy Jankov.

 

Stav souladu

Tyto webové stránky jsou plně v souladu s se zákonem o přístupnosti Evropského parlamentu a Rady č. (EU) 2016/2102, ze dne 26.10. 2016, o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací subjektů veřejného sektoru a normou č. EN 301 549 V2.1.2 (2018-08).

 

Nepřístupný obsah

Níže uvedený obsah není přístupný z důvodu nepřiměřené zátěže:
Některé převzaté nebo naskenované dokumenty mohou být nepřístupné.
Některé fotografie ve fotogaleriích nemají alternativní textový popis.
Videa z akcí nejsou opatřena titulky.

 

Informace prezentované v jiných formátech

Některé informace jsou dostupné v jiné než textové podobě a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení. Pro prohlížení těchto souborů lze použít programy, které je možné zdarma stáhnout z Internetu a nainstalovat do počítače.

Dokumenty se mohou vyskytovat v následujících formátech:

PDF – pro zobrazení těchto dokumentů je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader, případně je lze zobrazit přímo v prohlížeči.
Ve formátech MS Office nebo jiných kancelářských aplikací – tyto soubory lze otevřít pomocí většiny běžně používaných kancelářských aplikací (MS Office, Open Office, Libre Office apod.).
ZIP – některé dokumenty mohou být komprimovány, tyto soubory je možné dekomprimovat přímo v OS.

 

Vypracování prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 1.9.2019. 

Prohlášení bylo revidováno dne 1.9.2019.

Vypracování tohoto prohlášení bylo provedeno v souladu s požadavky Evropského parlamentu, Rady č.(EU) 2016/2102 a metodického pokynu MVČR.

 

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Pokud chce návštěvník internetových stránek  Obce Jankov upozornit na problémy s přístupností, může toto oznámit na emailové adrese zs@jankov.net .

Na tuto adresu je možné zasílat i náměty či postřehy.

 

Postupy pro prosazování práva

Pokud není návštěvník spokojen s reakcí Základní školy a Mateřské školy Jankov na zaslaný námět, postřeh či problém s přístupností, je možné kontaktovat dozorový orgán. Dozorovým orgánem je Ministerstvo vnitra České republiky (https://www.mvcr.cz/kontakty.aspx)


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace