Přejít na obsah

Informace o školní jídelně

Žádáme rodiče, aby neodhlašovali oběd formou SMS na pevnou linku. Bohužel jim není rozumět, a proto nemůžeme oběd odhlásit.

SMS posílejte na 721 028 454!

Školní jídelna s kuchyní se nachází v polovině přízemí budovy čp. 10, ulice Na Náměstí, Jankov (bývalá budova I. stupně ZŠ vedle kostela). Ve druhé polovině přízemí je umístěna mateřská škola.

Zajišťujeme stravování pro 48 dětí z mateřské školy (dopolední svačina, oběd a odpolední svačina)  a kolem 140 dětí ze základní školy. Dále zajišťujeme závodní stravování pro 25 zaměstnanců naší školy (včetně důchodců, bývalých pracovníků školy). Pro cizí strávníky nevaříme.

Nabízíme možnost pro rodiče přijít kdykoli bez ohlášení ochutnat oběd. Ochutnávka (zdarma) je možná v době 11,30 - 12,30 hodin. Pokud máte nějaký problém ohledně stravování, řešte ho prosím s vedoucí školní jídelny Hanou Kratochvílovou. Rádi vyslechneme vaše návrhy nebo připomínky. Zároveň vás seznámíme s  předpisy, kterými se musíme řídit při sestavování jídelníčku (například princip spotřebního koše, který je pro nás závazný - zařazování luštěnin, ryb, ovoce, zeleniny a dalších surovin do jídelníčku).

 

Personální obsazení

vedoucí školní jídelny Hana Kratochvílová (částečný úvazek)

vedoucí kuchařka Helena Wittnerová

kuchařka Ivana Pavlovicová 

pomocná síla Jana Slunečková  (částečný úvazek)

příprava svačin do MŠ Ivana Žihlová (částečný úvazek)

Všichni pracovníci mají odpovídající vzdělání pro výkon svého zaměstnání.

Při případném onemocnění kuchařek chodí vypomáhat vyučené kuchařky paní Věra Svatoňová a paní Hana Pěkná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace