Přejít na obsah

Informace o školní jídelně

1. října 2021 byla zrušena pevná telefonní linka do budovy č. p. 10.

Z tohoto důvodu využívejte pro tel. spojení do mateřské školy číslo 606 375 665 a do jídelny 721 028 454.

DOPIS RODIČŮM

  

Důležité upozornění pro rodiče dětí z mateřské školy: V době vyhlášení volných dnů ředitele školy a prázdnin ve škole není možné z ekonomických důvodů již přihlášené děti v mateřské škole dodatečně odhlásit ze stravování. Platnost od 1. 7. 2020.

Výdej jídla do jídlonosičů v době 11.00 - 11.30 hodin!!

POKRMY JSOU URČENY K OKAMŽITÉ SPOTŘEBĚ 

Školní jídelna s kuchyní se nachází v polovině přízemí budovy čp. 10, ulice Na Náměstí, Jankov (bývalá budova I. stupně ZŠ vedle kostela). Ve druhé polovině přízemí je umístěna mateřská škola.

Zajišťujeme stravování pro 48 dětí z mateřské školy (dopolední svačina, oběd a odpolední svačina)  a kolem 140 dětí ze základní školy. Dále zajišťujeme závodní stravování pro 25 zaměstnanců naší školy (včetně důchodců, bývalých pracovníků školy). Pro cizí strávníky nevaříme.

Nabízíme možnost pro rodiče přijít kdykoli bez ohlášení ochutnat oběd. Ochutnávka (zdarma) je možná v době 11,30 - 12,30 hodin. Pokud máte nějaký problém ohledně stravování, řešte ho prosím s vedoucí školní jídelny Ing. Ilonou Setničkovou. Rádi vyslechneme vaše návrhy nebo připomínky. Zároveň vás seznámíme s  předpisy, kterými se musíme řídit při sestavování jídelníčku (například princip spotřebního koše, který je pro nás závazný - zařazování luštěnin, ryb, ovoce, zeleniny a dalších surovin do jídelníčku).

 

Personální obsazení

vedoucí školní jídelny Ing. Ilona Setničková (částečný úvazek)

vedoucí kuchařka Helena Wittnerová

kuchař Lukáš Bareš

pomocná kuchařka Jana Slunečková  (částečný úvazek)

příprava svačin do MŠ Ivana Žihlová (částečný úvazek)

Všichni pracovníci mají odpovídající vzdělání pro výkon svého zaměstnání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace