Přejít na obsah

Dovedné ruce

Dekorovaný květináč

vloženo 15. květen 2014

Kornouty na popcorn

vloženo 11. duben 2014

Knoflíkové kytičky

vloženo 5. duben 2014

Velikonoční přání

vloženo 28. březen 2014

Jarní vystřihovánky

vloženo 21. březen 2014

Květiny z barevných filců

vloženo 14. březen 2014

Kytičky na zavěšení

vloženo 10. březen 2014

Na dalším kroužku dovedných rukou jsme si vyráběli kytičky na zavěšení do oken. Práce se dětem líbila a některé si je doma pověsiy už i do oken.

Ovečky

vloženo 2. březen 2014

Jaro už se pomalu blíží, a tak jsme s dětmi dělali ovečky do oken. Děti si nejprve připravily tělo ovečky a poté na ni lepily malé kousky polystyrénu. Práce se povedla a děti byly moc spokojené.

Masopustní masky

vloženo 21. únor 2014

Na dnešním kroužku dovedných rukou jsme si vyráběli masky na zítřejší masopustní veselí. Masky z papíru jsme vybarvili a zdobili peříčky, kousky vaty a třepením. Práce se nám moc povedla a už se těšíme na zítřejší průvod.

Sněhuláci z papíru

vloženo 6. únor 2014

 I přes nedostatek sněhu se snažíme navodit zimní atmosféru, a tak jsme si vyráběli sněhuláky z malých kousků papírů. Práce to byla velmi časové náročná, a tak jsme to museli dělat dva pátky. Nakonec byl výsledek velmi krásný. Teď nám sněhuláci zdobí družinu.

 

Záložky do knihy

vloženo 17. leden 2014

 V pátek 17. ledna jsme s dětmi dělali záložky do knihy se zimní tématikou. Deti si nejprve rozmyslely obrázky, které na záložky nakreslí a poté pastelkami nebo fixami kreslily. Nakonec jsme na záložky uvázali mašle a bylo hotovo. Práce se povedla.

Sněhuláci

vloženo 10. leden 2014

Vánoce už skončili, a tak jsme na dalším kroužku dovedných rukou vyráběli sněhuláky. Na vystřižené sněhuláky děti lepily vatu. Práce to byla těžší, ale děti si s tím poradily výborně. Teď nám sněhuláci visí na dveřích školní družiny.

 

Vánoční ozdobičky

vloženo 15. prosinec 2013

Blíží se čas Vánoc, a tak děti vyráběly ozdoby z kartonu. Nejprve ozdoby vystřihly a poté nabarvily. Hotové ozdoby si děti odnesly domů.

Stromečkové zápichy

vloženo 6. prosinec 2013

Jelikož nastal čas adventu, tak jsem dětem připravila šablonky stromečků, které poté vybarvily podle své fantazie. Nakonec jsme přilepili špejli a měli jsme hotovou ozdobu do květináče. 

Mikulášské obrázky

vloženo 29. listopad 2013

Čerti se již blíží, a tak jsme si na dalším kroužku dovedných rukou vyrobili obrázky, které se právě čertů týkají. Dětem se práce velmi povedla, a tak jsme se rozhodli, že si je pověsíme ve družině.

Vánoční šišky

vloženo 26. listopad 2013

Na dalším pátečním kroužku jsme se pustili do výroby vánočních stromečků ze šišek. Děti si nejprve šišky nabarvily zelenou temperou a na konce nanesly temperu žlutou. Stromečky se dětem povedly.

Podzimní lístečky

vloženo 19. listopad 2013

Na páteční odpoledne jsem dětem připravila luštěniny, těstoviny a rýži, které lepily na vykreslené podzimní listy. Listy se dětem povedly, a tak si je také odnesly domů.

Podzimní věnečky

vloženo 9. listopad 2013

 V pátek 8. listopadu si děti vytvářely věnečky, na které umisťovaly vystřižené listy z koženky.

Halloweenská dýně

vloženo 8. listopad 2013

 Na dalším krožku dovedných rukou 1.11. děti vykrajovaly a zdobily Halloweenskou dýni. Po dohotovení jsme do ní umístili svíčku a teď nám hezky zdobí hlavní vchod školy.

Berušky

vloženo 27. říjen 2013

Jak jsme si ze zbylých kamínků od moře dělali krásné berušky.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace