Přejít na obsah

Dovedné ruce

Malování barvami na sklo

vloženo 25. listopad 2012

O dalším kroužku jsme malovali barvami na sklo. Děti si vybarvily předem připravené šablony nejen s vánočními motivy.

Dopis Ježíškovi

vloženo 16. listopad 2012

Vánoce se kvapem blíží, proto jsme neváhali a napsali dopis Ježíškovi. 

Krmítko pro ptáčky

vloženo 9. listopad 2012

Krmítko pro ptáčky z borových šišek byl další výrobek našeho pátečního kroužku. Děti na šišky nanesly rozměklý tuk a poté šišku obalily směsí ze slunečnic, zrní, máku a vloček.

Ubrousková technika

vloženo 2. listopad 2012

Další páteční odpoledne jsme se věnovali technice zvané decoupage neboli ubrouskové technice. Pro většinu z nás nebyla novinkou. Tentokrát jsme ji použili na dřevěné krabičky od doutníků.

Dýně z papírových tácků

vloženo 20. říjen 2012

Jelikož se pomalu blíží svátek všech strašidel, vyrobili jsme si dýňová strašidýlka z kulatých papírových tácků. V plánu máme ještě výrobu vyřezávané dýně, která každý rok zdobí prostor před hlavním vhodem do školy. celý článek »

Listy z gázy

vloženo 16. říjen 2012

Na dalším kroužku dovedných rukou jsme tentokrát vyráběli podzimní listy z naškrobené gázy. Jelikož nám zbylo hodně barvy v ryze podzimních odstínech, rozhodli jsme ji použít na výrobu podzimního stromu. Jeho koruna je vskutku originální.

Panáčci z kukuřice

vloženo 5. říjen 2012

Na našem kroužku  jsme vyráběli postavičky z kukuřičných klasů. Vznikla tak řada zajímavých postav. Od členů královské rodiny přes lesní víly až po havajské tanečnice. celý článek »

Ježci

vloženo 21. září 2012

V pátek jsme se rozhodli vyrobit ježky z kartonu, které děti polepily senem a dozdobily přírodninami. celý článek »

Stromy

vloženo 14. září 2012

Jelikož se děti již nemohly dočkat dalšího tvoření, začali jsme s našimi družinovými kroužky již v pátek 14. 9. Odstartovali jsme vyráběním stromečků z ruličky od toaletního papíru, čtvrtky a mačkaného krepáku. celý článek »

« Předchozí strana 1 2 3 4 5 6 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace