Přejít na obsah

Šustův běh

Čtvrtý ročník Šustova běhu

vloženo 17. červenec 2017

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Okolo jankovských rybníků na památku rybníkáře Šusty

Pětikilometrovou běžeckou trasu, která vede od jankovské školy okolo rybníků Roháče, Hradu a Tobolky, běželo v sobotu 23. září 122 běžců. Zájem amatérských sportovců zůstal i ve čtvrtém ročníku stabilní. Šustův běh se koná na památku jankovského rodáka a významného českého rybníkáře Josefa Šusty. Ten žil v letech 1835–1914, proslavil se jako hospodář na třeboňském panství rodu Schwarzenbergů a jeho odborné práce patří dodnes na celém světě mezi základní literaturu v chovu sladkovodních ryb. celý článek »

Třetí ročník Šustova běhu

vloženo 4. duben 2016

Třetí ročník Šustova běhu se uskutečnil v sobotu 17.září 2016 od 15:00 hod.

Výsledková listina ZDE

Druhý ročník Šustova běhu

vloženo 12. září 2015

 V sobotu 12. září 2015 v odpoledních hodinách se náměstí v Jankově zaplnilo příznivci sportu, aby poměřili své síly v druhém ročníku závodu v běhu na 5 km. Tento závod je pořádán jako vzpomínka na jankovského rodáka Josefa Šustu, významného českého rybníkáře. 

Běžci se registrovali už od 13. hodiny. Aby pro ně čekání na startovní výstřel nebylo příliš dlouhé, mohli navštívit doprovodný program, který pro ně byl přichystán. V budově zdejší školy byla otevřena kavárna, jinde probíhala výstava včelařů. Kapři, které do závodu věnovala společnost Líšno, a.s., plavali v kašně na náměstí. Zde bylo také na  celý článek »

První ročník Šustova běhu

vloženo 31. květen 2014

První ročník Šustova běhu se uskutečnil 31. 5. 2014 v rámci  Oslav 311 let školství v Jankově + 90 let položení základního kamene měšťanské školy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace