Přejít na obsah

Opékání špekáčků ŠD 28. březen 2019
Noc s Andersenem 1.,2. a 4. třída 29. březen 2019

Aktuální informace

Zápis žáků do 1. třídy ZŠ Jankov

vloženo 27. leden 2016

Fotografie ze zápisu dětí do 1. třídy pro školní rok 2016/2017 již v galerii.

Masopust

vloženo 26. leden 2016

Prohlédněte si fotografie z vydařené akce.

   Je to už nějaký čas od doby, kdy se učitelé a žáci Základní školy v Jankově rozhodli obnovit tradici masopustního průvodu. Začátky nebyly velké, průvod se soustředil pouze na školu a její nejbližší okolí, masky oblékali pouze učitelé a žáci. A jak to v Jankově chodí dnes?

    Dne 6. 2. 2016 prošel celou obcí masopustní průvod již popáté. Průvodu se účastní nejen řada místních, ale i  celý článek »

Školní ples KR

vloženo 20. leden 2016

Prohlédněte si několik fotografií ze školního plesu.

Lyžařský výcvik

vloženo 4. leden 2016

Lyžařský týden v Krkonoších

Druhého ledna ráno jsme se my, žáci sedmé třídy jankovské školy, všichni natěšení shromáždili na náměstí v Jankově. Netrpělivě jsme očekávali auta, kterými jsme měli absolvovat první část naší cesty na lyžařský kurz do Krkonoš. Před cílovou zastávkou jsme ale museli ještě zastavit v Dolních Kralovicích, kde na nás už čekal autobus s žáky a učiteli zdejší školy, se kterými jsme celý lyžařský kurz absolvovali. Když jsme konečně dorazili do Špindlerova Mlýna, čekal nás ještě 1,5 km dlouhý pochod k naší chatě Sedmidolí, ve které jsme bydleli celý týden. Úsilí se ale vyplatilo, protože to byl opravdu skvělý týden. Dny jsme trávili na svahu Strážný a vychutnávali si lyžování. Večer nás vždy čekal zábavný program, během kterého jsme navázali řadu nových přátelství s žáky kralovické školy. Pobyt ale bohužel utekl jako voda, a my jsme se museli vrátit domů. Zůstaly nám ale krásné vzpomínky a doufáme, že příští rok pojedeme znovu.        Karolína Moudrá, Kateřina Slabá, Adéla Zajícová, 7. třída 

PF 2016

vloženo 21. prosinec 2015

Předvánoční odpoledne

vloženo 20. prosinec 2015

Pár fotek pro připomenutí je ve fotogalerii.

Mikulášská nadílka

vloženo 4. prosinec 2015

Betlém 2015

vloženo 27. listopad 2015

Jako každý rok se náš betlém rozrostl o dvě postavičky - bába s kozou. Jak se nám to povedlo se můžete podívat do galerie nebo raději přímo na náměstí v Jankově.

Adventní jarmark

vloženo 22. listopad 2015

Fotografie již k nahlédnutí v galerii.

Srdečně Vás zveme na adventní jarmark v budově školy  v pátek 27. 11. 2015. Po skončení bude rozsvícen vánoční strom a betlém na náměstí v Jankově.

Program:
14:00 - 17:00 hod. adventní jarmark - posezení ve školní kavárně (káva, čaj, nealkoholický punč, studené  nápoje, párky, zákusky), prodej školního kalendáře 2016, drobných dekorací a dárečků

17:00 hod.              slavnostní slovo starostky obce
17:05 hod               rozsvícení vánočního stromu na náměstí, osvícení betléma

Soutěž POKOS

vloženo 11. listopad 2015

Jednou jsme s kamarádkami šly ve škole o přestávce po chodbě, když jsme si všimly, že na nástěnce je vyvěšené nové oznámení. Rychle jsme zjistily, že se jedná o soutěž, kterou pořádá naše armáda v rámci projektu ,,Příprava občanů k obraně státu“. Každý měsíc jsou vyvěšeny tři otázky související s armádou, za jejichž zodpovězení může žák vyhrát řadu pěkných cen. Soutěž nás zaujala, a tak jsme se rozhodly zúčastnit. Tentokrát jsme musely správně napsat, kdo je náš ministr obrany, jaká je nejvyšší hodnost vojáka a kdo je vrchním velitelem ozbrojených sil. Odpovědi jsme odeslaly na uvedený email a doufaly, že se nám podaří vyhrát. 

 Když nám pak za dva týdny paní učitelky řekly o našem vítězství, měly jsme velkou radost. Ceny, které jsme dostaly, byly opravdu pěkné. Největší radost jsme měly z flash disků, ale získaly jsme například i lékárničku pro případy nouze a řadu dalších věcí. Zkoušíme soutěžit dál, ale pochybujeme, že by se nám vítězství poštěstilo znovu. Každopádně se ale jedná o skvělou soutěž a naší účasti určitě nelitujeme.  Natálie Žížalová (7. třída), Michaela Dvořáková (6. třída) 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace