Přejít na obsah

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 2. září 2019

Aktuální informace

Mikulášská nadílka

vloženo 7. prosinec 2016

5. prosince chodil Jankovem Mikuláš s andělem a čerty. Naděloval ve školce, žákům 1., 2. a 3. třídy. Nezapomněl se zastavit v obchodech, na obecním úřadě, u pana doktora Čecha, v jídelně,  v domě s pečovatelskou službou i v domově seniorů. Každý musel říct nějakou básničku, hodným rozdával ovoce a perníčky a zlobivým uhlí. Podívejte se na spoustu fotografií do fotogalerie.

Školní kalendář

vloženo 5. prosinec 2016

Nepřehlédněte! Nový školní nástěnný kalendář na rok 2017 je již v prodeji. Je možné jej zakoupit na předvánočních akcích ZŠ a MŠ Jankov nebo přímo ve škole.

Finanční gramotnost

vloženo 5. prosinec 2016

Ve čtvrtek 15. prosince čeká na žáky 8. a 9. třídy poslední beseda ze čtyřdílného cyklu o finanční gramotnosti. Žáci se touto cestou seznamují s pojmy finanční gramotnosti, se zásadami hospodaření s penězi, s různými finančními produkty na trhu i s riziky, která na ně v této oblasti života číhají. Do školy za nimi přijede opět pan ing. M. Donát.

Adventní jarmark

vloženo 25. listopad 2016

Podívejte se na fotografie z dnešního vydařeného odpoledne.

Nové postavy do betlému

vloženo 25. listopad 2016

Jako každý rok, tak i letos, přibyly dvě nové postavy do betlému na jankovském náměstí. Tentokrát to je sněhulák a holčička s rukávníkem. Přijdte se podívat, betlém už tvoří 27 postav a zvířátek.

Vánoční dílničky

vloženo 21. listopad 2016

Podívejte se do fotogalerie, jaké krásné výrobky pro vás chystají žáci na páteční jarmark.

Zdravotní tělesná výchova

vloženo 9. říjen 2016

Zájemce o docházku na zdravotní tělesnou výchovu prosím o urychlené dodání lékařského doporučení, abychom mohli se cvičením začít. 

Minimální počet přihlášených dětí je sedm (zatím jsou 4).

Jana Plačková

3. ročník Šustova běhu

vloženo 22. září 2016

Výsledkovou listinu si můžete prohlédnout ZDE

Omlouváme se za drobné nepřesnosti, pokud se nám ozvete, rádi je opravíme.

Informace k zahájení školního roku 2016/2017

vloženo 25. srpen 2016

Slavnostní zahájení se uskutečnilo  1. 9. 2016 od 8:00 hod. v sále Obecního úřadu Jankov. 

 

Školní příměstský tábor

vloženo 25. červenec 2016

Ohlédnutí za prázdninami aneb příměstský tábor v ZŠ Jankov

Loňský školní rok byl v ZŠ Jankov z důvodu rekonstrukce o pár dní kratší než na jiných školách. Dětem i učitelům se dveře školy otevřely naposledy v pátek 24. června, kdy bylo slavnostně předáno vysvědčení. Poté již nic nebránilo tomu, aby se všichni radostně rozeběhli užívat si dovolenkové aktivity o letních prázdninách. celý článek »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace