Přejít na obsah

Plavání Benešov 4. prosinec 2023
4. - 7. 12. výroba přáníček k Vánocům ŠD 4. prosinec 2023
Mikulášská nadílka – 1. - 3. tř., MŠ 5. prosinec 2023
Tematický den Čerti a andělé – 1 .tř. 5. prosinec 2023
Divadelní představení Betlém hledá Superstar – 1. st. 6. prosinec 2023

Aktuální informace

Adventní jarmark

vloženo 1. prosinec 2023

Osmáci a deváťáci ve votickém kině

vloženo 30. listopad 2023

„Anna is missing“ je název filmu, který 23. listopadu zhlédli jankovští osmáci a deváťáci ve votickém kině. Společně se žáky z Miličína a Vrchotových Janovic viděli příběh dívky, která velice aktivně vystupovala na sociálních sítích a ovlivnila tím životy lidí kolem sebe. Sama za to zaplatila životem svým. Myslím si, že film žáky velmi zaujal, místy i šokoval. Snad si z něj odnesou alespoň malé ponaučení, že sdílet osobní informace na sociálních sítích se nevyplácí.     Olga Kolářová, učitelka ZŠ Jankov

Exkurze 1. stupně ZŠ Jankov

vloženo 29. listopad 2023

Ve čtvrtek 23. listopadu se žáci 1. stupně ZŠ Jankov vypravili na svou první exkurzi v tomto školním roce. Autobusy nás zavezly do Karlštejna. Cílem cesty byl nejen tamní hrad, ale také výstava betlémů, která se nachází cestou k hradu. Zde jsme mohli obdivovat betlémy z různých materiálů a mnoha velikostí.  celý článek »

Tvoření na jarmark

vloženo 28. listopad 2023

Dnes jsme připravovali různé výrobky na adventní jarmark.

Tematické dopoledne ve čtvrté třídě

vloženo 28. listopad 2023

Na pondělí 20. listopadu jsme se všichni moc těšili. Čekala nás totiž „tak trochu jiná“ výuka. Věděli jsme, že nám paní učitelka přichystala dopoledne s hmyzí tematikou. Ale s jakým druhem hmyzu budeme mít tu čest, jsme se dozvěděli až první hodinu. Nejprve jsme museli doplnit několik vět, ve kterých vždy chybělo jedno slovo.  celý článek »

Zápis z plenární schůze Klubu rodičů

vloženo 20. listopad 2023

Zápis z plenární schůze si můžete přečíst ZDE http://zs.jankov.net/klub-rodicu/schuze-kr-leden-2011/plenarni-schuze-14-11-2023

Svatý Martin v 1. třídě

vloženo 16. listopad 2023

V pátek 10. listopadu 2023 si prvňáčci ZŠ Jankov připomněli svátek sv. Martina. V první hodině jsme si povídali o tom, kdo to vůbec sv. Martin byl, kdy má svátek a jaké jsou symboly tohoto svátku. Také jsme si přečetli legendu o této významné postavě. celý článek »

Barevný týden 6. - 10. 11.

vloženo 10. listopad 2023

Fotografie Z CELÉHO TÝDNE UŽ VE FOTOGALERII. Vyhodnocení proběhne v pondělí, fotografie z vyhodnocení v galerii.

Jankovská škola bodovala na šachovém turnaji

vloženo 7. listopad 2023

Ve středu 1. listopadu 2023 se v Benešově konalo regionální kolo přeboru škol v šachu. Pořadatelem této akce byl Dům dětí a mládeže Benešov, AŠSK Benešov a Kulturní a informační centrum Benešov s.r.o. Turnaj se odehrál v prostorách benešovského divadla Na Poště.

Této akce se zúčastnilo 18 škol z okresů Benešov a Kutná Hora. Startovalo zde 117 žáků či studentů ve 23 týmech, které byly rozděleny do tří věkových kategorií: 1. stupeň, 2. stupeň a střední školy.  celý článek »

Hrajeme si na obchod

vloženo 6. listopad 2023
Prvňáčci si při hodině matematiky hráli na obchod. Zábavnou formou si procvičovali sčítání i odčítání do deseti. Nejdříve si museli obchod připravit, nanosit zboží, které budou prodávat, a vyrobit cenovky. Cílem této aktivity bylo procvičit si sčítání a odčítání v praxi, ale také naučit se slušnému chování a komunikaci s druhými.
Markéta Dusilová, třídní učitelka

 

« Předchozí strana 1 2 3 4 Další strana »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace