Přejít na obsah

Vánoční posezení - Čekáme na Ježíška ŠD 18. prosinec 2018
Vánoční odpoledne pro veřejnost 20. prosinec 2018
Vánoční posezení ve třídách 21. prosinec 2018
Zpěv koled v kostele - I. stupeň 21. prosinec 2018

Aktuální informace

Vánoční Vídeň

vloženo 13. prosinec 2018

Žáci 8. a 9. tříd se 14. prosince 2018 zúčastní zájezdu do vánoční Vídně

Informace ŠD

vloženo 12. prosinec 2018

Provoz školní družiny bude dne 21. 12. 2018 ukončen ve 13.00 hodin.

Nové příspěvky

vloženo 7. prosinec 2018

Podívejte se na nové příspěvky:

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/aktuality/2018-2019 - pečení perníčků a projekt

http://zs.jankov.net/zakladni-skola/informace/tridni-akce - čertovský den ve 3. třídě

Vánoční program

vloženo 4. prosinec 2018

Adventní jarmark

vloženo 30. listopad 2018

Podívejte se na fotografie z páteční akce naší školy.

Krátké video je ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=Ex-wU_zGpuo&feature=youtu.be

     Základní škola ve spolupráci s Obcí Jankov již řadu let pořádá před začátkem adventu školní jarmark, který tradičně zakončuje slavnostní rozsvícení vánoční výzdoby na náměstí.

      Letos se tato akce uskutečnila v pátek 30. listopadu. V jednotlivých třídách si návštěvníci mohli zakoupit adventní věnce, vánoční ozdoby a nejrůznější dekorace, které vyrobili žáci během školních dílen. V prodeji byl také náš nový školní kalendář. Atmosféru adventu podpořily vánoční zvyky, které si každý návštěvník mohl vyzkoušet. Krájela se jablíčka, házelo se botou a nechybělo ani pouštění ořechových lodiček. Občerstvení jako vždy poskytla školní kavárna, kde na návštěvníky čekaly čerstvé palačinky i výborné domácí řezy a věnečky. V pět hodin ale nastal čas přesunout se ven ke dřevěnému betlému, protože mělo následovat slavnostní rozsvícení vánoční výzdoby v celém Jankově. Nejdříve jsme si poslechli několik písní, které zazpívali žáci druhého stupně, a pak už se celý Jankov rozzářil. Bylo to krásné odpoledne a všichni se těšíme, až se 20. prosince sejdeme v jankovské škole znovu a strávíme společný vánoční den v třídním kolektivu a odpoledne zhlédneme vánoční představení.    Nikola Švestková, 7. třída

Sálová kopaná

vloženo 30. listopad 2018

Ve čtvrtek 29.11. 2018 se naše škola zúčastnila turnaje v sálové kopané. Naši školu reprezentovali Samuel Robertson, Štěpán Zoul, Vendula Matoušková, Veronika Lišková, Petr Toula, Tomáš Bartůněk, Lukáš Vaňourek, Filip Vaňourek, Viktor Liška a Albert Pospíšil. V pětičlenné skupině jsme skončili na 3. místě. Filip Vaňourek byl vyhlášen nejlepším brankářem.

100. výročí republiky

vloženo 20. listopad 2018

Podívejte se ještě na krátké video, jak jsme zahajovali československou hymnou oslavy 100. výročí republiky u nás ve škole.

https://youtu.be/6vlu-SAdELE

 

Nový příspěvek KR

vloženo 27. říjen 2018

Nový příspěvek v sekci Klubu rodičů Lampionový průvod a Podzimní dětský bazárek- http://zs.jankov.net/klub-rodicu/informace/aktualni-informace

Osmičkový expres

vloženo 26. říjen 2018

Podívejte se na fotografie do fotogalerie.

Další fotografie jsou ZDE.

Sázení lip je ZDE.

Fotografie z odpoledního programu ZDE

Obec Jankov a Základní škola a mateřská škola Jankov zvou všechny občany na Oslavy 100. výročí založení republiky, které se uskuteční v tento pátek 26. října.

V 8 hodin proběhne slavnostní zahájení v budově školy společným zpěvem národní hymny. Poté zveme všechny k návštěvě tříd, ve kterých si žáci připravili výstavy k významným výročím a ke stoleté historii republiky z nejrůznějších oblastí (např. sportu, hudby, techniky i stravování), tematicky spojené pod názvem Osmičkový expres.

Během pátečního dopoledne bude u rybníka Roháče vysazeno 11 lip republiky a v rámci akce Český den s českými vlajkami proběhne výzdoba budov školy a obce. Pro návštěvníky akce bude připraveno malé staročeské pohoštění a možnost vyrobit si státní vlajku pro vlastní výzdobu.

V odpoledních hodinách budou v obcích Odlochovice a Bedřichovice položeny věnce u památníků obětí 1.světové války, v Jankově proběhne slavnostní akt v 16:30. Poté bude v 17:00 hodin odsloužena v kostele Narození sv. Jana Křitele mše svatá.

Celý den zakončí taneční zábava s pohoštěním v sále OÚ Jankov, která začne v 18:30.

Nové příspěvky ŠD

vloženo 19. říjen 2018

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/aktuality/2018-2019

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/vselijake-tvorenicko/krouzek-rostlinka

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/vselijake-tvorenicko/klub-zabavne-logiky-a-deskovych-her

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/vselijake-tvorenicko/vselijake-tvorenicko

« Předchozí strana 1 2 3 4 6 11 15 20 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace