Přejít na obsah

Aktuální informace

Zápis do 1. třídy

vloženo 2. březen 2021

ZS¦î-Jankov-logo-znak-c¦îerne¦ü-02.jpgInformace pro rodiče budoucích žáků první třídy

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na informační online schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se uskuteční

ve středu 10. března 2021 od 16 hodin.

Ke schůzce se můžete připojit na počítači nebo přes mobilní telefon: Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

V průběhu schůzky budete informováni o podmínkách vzdělávání v jankovské škole a o průběhu zápisu k povinné školní docházce pro školní rok 2021/2022, který se uskuteční v termínu od 12. do 14. dubna 2021.

K zápisu se přihlásí děti narozené od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015 a dále děti, kterým byl při zápisu v roce 2020 povolen odklad školní docházky o jeden rok.

Vedení školy společně s třídní učitelkou bude připraveno odpovědět na Vaše dotazy týkající se vzdělávání žáků, organizace zápisu, možného odkladu školní docházky a také průběhu setkávání dětí v rámci našich tradičních předškoliček.       

Mgr. Václav Nerad, 724831800

Informace pro rodiče a žáky

vloženo 28. únor 2021

USNESENÍM VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY č. 200 o přijetí krizového opatření se od 27. února 2021 zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole a přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole.

Žáci 1. a 2. tříd přechází na distanční výuku. Aktuální rozvrh on-line vysílání všech ročníků najdete v sekci Distanční výuka.

Informace o ošetřovném najdete zde: https://www.cssz.cz/…emu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení. 

 

Nový příspěvek ŠD

vloženo 26. únor 2021

Modrý a žlutý den

Inzerát

vloženo 25. únor 2021

ZŠ a MŠ Jankov přijme od 1. 9. 2021 KVALIFIKOVANÉHO učitele pro 1. stupeň ZŠ.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv. 

Ledové ozdoby - 2. třída

vloženo 22. únor 2021

Druháčci vyráběli ledové ozdoby.

Přinesli si přírodní materiál (semínka, větvičky, suché květy, šípky, jeřabiny apod.), který naskládali do krabiček, přidali provázky, zalili vodou a dali s paní učitelkou za okna zmrznout. Druhý den si ozdoby  navázali na zábradlí. Měli z nich velkou radost. Doufáme, že jsme na několik dní kolemjdoucím vykouzlili úsměv na tváři...

 

Informace pro rodiče a žáky

vloženo 9. únor 2021

ZŠ Jankov nově nabízí svým žákyním a žákům, pro něž je komplikované se účastnit distanční výuky v domácím prostředí, možnost absolvovat hodiny distanční výuky v prostorách školy. Rodiče, kteří o tuto možnost mají zájem, mohou kontaktovat třídní učitelku, s níž si domluví konkrétní dny v týdnu a časy, v nichž chtějí tuto možnost využít. Žáci budou absolvovat výuku za dodržení všech aktuálních opatření – budou sami ve třídě a nebudou se moci potkávat s jinými žáky, kteří budou ve škole přítomní. Ve škole bude k dispozici školní technika, kterou mohou žáci využít. Žáci budou pod dozorem pedagoga, který nabídne nezbytnou podporu.

Žáci mají i nadále možnost využít osobní konzultace s pedagogy ve škole sloužící k dovysvětlení probírané látky. V případě zájmu si rodiče předem domluví s konkrétním pedagogem termín, žáci se na konzultaci mohou dostavit samostatně.

Každé úterý je žákům i rodičům v prostorách školy k dispozici školní psycholog. Nabízí:

-          tipy pro zvládání a organizaci výuky v domácím prostředí

-          tipy, jak přežít sociální izolaci a nezbláznit se z ní

-          prostor oddychnout si od školy a domova v sedacím pytli

-          tipy na aktivity, které vás v současné době rozptýlí, potěší, dodají vám energii

-          možnost probrat nad kávou či čajem jakékoli otázky, které vás v tomto období napadají

Ozvat se můžete na kolar@mikroregionvoticko.cz

Druháčci venku

vloženo 8. únor 2021

Pozorování zimní přírody, stop zvěře a tvoření písmen ve sněhu.

Tvoření ve druhé třídě

vloženo 8. únor 2021

Zimní královna

Zkoumání smyslů ve druhé třídě

vloženo 8. únor 2021

Naše smysly

Leden v první třídě

vloženo 28. leden 2021

Jsme velmi rádi, že máme tu možnost, učit se ve škole. Práce máme stále dost, ale jsme šikovní a ,,makáme" na plné obrátky. V českém jazyce se doslova válíme v písmenkách. Při hodinách matematiky nás moc baví "matematická koulovačka". Nejlepší je, když můžeme pořádně zkoulovat paní učitelku. Psaní číslice 8 jsme trénovali i v hodině výtvarné výchovy a odměnou nám byli krásní tučňáci. O přestávkách se občas konají sáňkařské závody s vlastnoručně vyrobenými závodníky. A konec měsíce byl ve znamení vydávání našeho prvního vysvědčení.

« Předchozí strana 1 2 3 4 8 15 21 28 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace