Přejít na obsah

Školní exkurze – Rodas Šestajovice - 1. až 5.tř 23. říjen 2019
Program Městské knihovny Votice pro 1. stupeň (ve… 25. říjen 2019
Exkurze II. st. - výstava Vzdělání a řemeslo,… 7. listopad 2019

Aktuální informace

Žáci ZŠ Jankov se učili kouzlit

vloženo 18. říjen 2019

Ve středu 16.10.2019 jsme se i s ostatními žáky prvního stupně vydali do Líbeznice, kde jsme navštívili Divadlo kouzel Pavla Kožíška. Zde nás Pavel Kožíšek se svou pomocnicí Hankou Mašlíkovou naučili několik kouzel. Některé děti si mohly kouzlení vyzkoušet přímo na jevišti pod dohledem odborníků. Za svou statečnost a výkon si odnesli kouzelnické vysvědčení.

Představení trvalo asi hodinu a po něm následovala autogramiáda. Kdo chtěl, odnesl si nejen krásné zážitky, ale i fotografii s věnováním a podpisem Pavla Kožíška. Nechyběl zde ani malý obchůdek, kde jsme si mohli zakoupit drobné kouzelnické rekvizity.

Nakonec jsme navštívili zrcadlový labyrint. Před vstupem do labyrintu nám paní uvaděčka ukázala několik optických klamů. A pak už jsme se vrhli mezi zrcadla. Labyrint nebyl moc veliký, přesto se v něm někteří dokázali ztratit. Nakonec všichni našli cestu ven a mohli jsme vyrazit zpět do Jankova. Celý den jsme si všichni moc užili.    Eliška Němečková, Zuzana Švestková – žákyně 5.třídy

3. třída Český jazyk

vloženo 18. říjen 2019

Vyjmenovaná slova po B:

nácvik řady vyjmenovaných slov

význam těchto slov

řazení podle abecedy

2. třída Anglický jazyk

vloženo 17. říjen 2019

Žabičky, které děti vyrobily o pracovních činnostech, spolu hovořily anglicky o zvířátkách žijících v džungli.(procvičování: CAN YOU SEE......?)

1. třída Český jazyk

vloženo 14. říjen 2019

   Hláskování, sestavování slov z písmen:
Poskládej své jméno
Motivace z učebnice - příběh ,,Jája a Pája"
Hra ,,Na Marťany"
Skládání slov z písmen

5. třída Matematika

vloženo 14. říjen 2019

Opakujeme zlomky s využitím všech smyslů.

3. třída Český jazyk

vloženo 11. říjen 2019

Škatulata, hýbejte se! Pohybová hra zaměřená na opakování učiva. Dnes proběhlo opakování pravopisu párových souhlásek.

4. třída hodina se šk. psychologem

vloženo 10. říjen 2019

Hodina se školním psychologem. Aktivity zaměřené na lepší vztahy ve třídě.

2. třída Český jazyk

vloženo 10. říjen 2019

Řazení slov podle abecedy. Děti loví z rybníčku slova a řadí je podle abecedy. Ve skupinách vymýšlí na seřazená slova příběh- podpora logického myšlení. Pokyny jsou zároveň zadávané i v anglickém jazyce.

1. třída Anglický jazyk

vloženo 9. říjen 2019

Děti v hodinách anglického jazyka komunikují s maňásky. Odpovídají na otázky - WHAT IS YOUR NAME ? HOW ARE YOU ? .......

ZŠ JANKOV – ZLEPŠENÍ PODMÍNEK PRO JAZYKOVÉ A PŘÍRODOVĚDÉ VZDĚLÁVÁNÍ

vloženo 9. říjen 2019

ZŠ JANKOV – ZLEPŠENÍ PODMÍNEK PRO JAZYKOVÉ A PŘÍRODOVĚDÉ VZDĚLÁVÁNÍ

ZŠ Jankov získá nové učebny

Obec Jankov získala v roce 2019 dotaci na rozšíření kapacit základní školy. V rámci projektu realizovaného v letech 2019 – 2020 vzniknou v půdní nástavbě školy tematické učebny a bude vybudován výtah. Škola tak získá nové prostory pro výuku jazyků a přírodovědných oborů včetně adekvátního zázemí. Realizací výtahu se škola stane zcela bezbariérovou. V rámci projektu bude pořízeno moderní interiérové vybavení a doplňkově realizována zeleň na školní zahradě.

Předpokládané náklady akce činí téměř 16 mil. Kč včetně DPH. Získaná dotace prostřednictvím realizace komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD) Místní akční skupiny (MAS) Posázaví prostřednictvím výzvy č. 6 – Vzdělávání činí 9,5 mil. Kč. Ostatní prostředky jsou hrazeny z rozpočtu obce Jankov.

Registrační číslo projektu je CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0008496.

Plakát projektu ke stažení ZDE.

« Předchozí strana 1 2 3 4 7 14 20 26 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace