Přejít na obsah

Aktuální informace

Inzerát

vloženo 20. únor 2017

ZŠ a MŠ Jankov přijme učitelku nebo učitele pro první stupeň ZŠ.  Kontakt:  zs@jankov.net nebo telefon 724 831 800.

Masopust

vloženo 15. únor 2017

Podívejte se na fotografie

Zápis do 1. třídy

vloženo 15. únor 2017

Plavecký výcvik 2. a 3. ročníku

vloženo 2. únor 2017

Plavecký výcvik bude probíhat v těchto termínech:  13., 20., 27. březen, 3., 10., 18., 24. duben a 15., 22., 29. květen. Plavání bude probíhat v pondělí, pouze termín 18.4. je ÚTERÝ!!  Bližší informace od pořadatele: celý článek »

Zpráva ředitele školy

vloženo 1. únor 2017
     Z důvodu pracovní neschopnosti ředitele školy, která by měla potrvat do začátku března a též z důvodu zdravotního stavu zástupkyně ředitele došlo k následujícím úpravám ve vedení školy a v informačních a komunikačních cestách.
 
1. Mgr. Jana Boršovská se vzdala ze zdravotních důvodů funkce zástupkyně ředitele školy. Po dobu, než toto místo bude obsazeno, zajišťuje personální a provozní záležitosti Mgr. Olga Kolářová (po, st a pá - tel.:317 833 235, olga.kolarova@jankov.net). Vzdělávací a výchovné záležitosti, včetně jednání s rodiči, zajišťuje výchovná poradkyně Iva Chmůrová (po-pá osobně nebo písemně, telefon 317 833 235,  e-mail vypmep@jankov.net). V odpoledních hodinách lze kontaktovat ředitele školy na čísle 724 831 800.
 
2. Komunikace mezi veřejností a školou bude i nadále probíhat prostřednictvím tel.čísla 317833235 a emailu zs@jankov.net
 
3. Komunikace mezi zákonnými zástupci dětí a jednotlivými učiteli bude nově probíhat prostřednictvím tel.čísla a osobního emailu, který je zveřejněn na tomto webu v sekci VEDENÍ ŠKOLY A ZAMĚSTNANCI.
 
4. Emailová adresa ucitel@jankov.net bude i nadále sloužit pro vnitřní potřeby školy pro komunikaci mezi vedením a zaměstnanci organizace.
                                               Dne 30.1.2017 Mgr.Václav Nerad, ředitel školy
 

 

Oznámení

vloženo 31. leden 2017

Od 1. 2. 2017 bude v první třídě vyučovat Mgr. Lenka Morkesová, která v plném rozsahu převezme úvazek třídní učitelky Mgr. Jany Plačkové. Činnost zdravotní tělesné výchovy bude pokračovat i v druhém pololetí školního roku 2016/2017.

Ples Klubu rodičů

vloženo 30. leden 2017

Lyžařský kurz v Herlíkovicích

vloženo 23. leden 2017

     V sobotu 7. ledna 2017 část žáků ZŠ Jankov odjela na lyžařský výcvik do Strážného v Krkonoších. Cestovali jsme společně s žáky z Dolních Kralovic, ke kterým jsme se připojili. Cesta utekla a už ten den jsme stáli u sjezdovky. Byli jsme rozděleni do tří skupin podle našich schopností a mohli jsme se pustit do lyžování. Nebylo to ale zdaleka tak jednoduché. V lyžařských botách jsme nejdříve museli překonat 50 metrů do kopce, ale ten lyžařský zážitek za to stál. Zbytek týdne probíhal velmi podobně. Přes den jsme si užívali lyžování, večer nás čekala společná zábava v našem hotelu. Někteří z nás se v průběhu týdne vypravili i na běžky, na kterých překonali osmi kilometrovou trasu. Poslední den jsme se naposledy vypravili na svah a ve dvě hodiny už jsme se museli vypravit na zpáteční cestu. Lyžařský výcvik jsme si moc užili a budeme na naše zážitky rádi vzpomínat. Anna Buchalová, Barbora Kocourková, 7. třída

Informace

vloženo 18. leden 2017

MŠMT upozorňuje na změnu termínu zápisu k povinné školní docházce pro školní rok 2017/2018. Zápisy se budou na všech základních školách konat v období od 1. dubna 2017 do 30. dubna 2017. O konkrétním datu budou rodiče informováni na vývěskách a na webových stránkách naší školy.

UPOZORNĚNÍ

vloženo 17. leden 2017

Upozorňujeme rodiče na nový kontakt výchovné poradkyně Ivy Chmůrové a školního metodika prevence Jitky Peroutkové - vypmep@jankov.net.

Živý betlém

vloženo 9. prosinec 2016

Dne 22.12. 2016 v ZŠ Jankov nastal poslední předvánoční školní den. Žáci do školy vyráželi vybaveni dobrým jídlem, pitím a dárky, kterými se chystali obdarovat své kamarády, spolužáky i učitele. Vánoční nálada byla ve škole cítit na každém kroku. Ve třídách se vyjímaly nazdobené stromečky a den uplynul v duchu pohodové nálady a veselí. Po obědě však žáci nezamířili domů, ale pustili se do příprav odpoledního programu, který byl opět velmi bohatý. Návštěvníci si mohli ve škole vyzkoušet nejrůznější vánoční zvyky, zakoupit výrobky, které vyrobili zdejší žáci, nebo navštívit kavárnu a zahřát se teplým nápojem. V půl páté už byl čas na vrchol celého programu, kterým je každoročně živý betlém a vystoupení pěveckého sboru. Herci i zpěváci předvedli skvělé výkony a představení mělo velký úspěch. Veříme, že jsme dokázali návštěvníkům navodit vánoční náladu a doufáme, že příští rok nás opět všichni navštíví.

Výzdoba školy

vloženo 8. prosinec 2016

Školní družina vyráběla zimní a adventní výzdobu školy. Jak se to povedlo, se podívejte do galerie.

Mikulášská nadílka

vloženo 7. prosinec 2016

5. prosince chodil Jankovem Mikuláš s andělem a čerty. Naděloval ve školce, žákům 1., 2. a 3. třídy. Nezapomněl se zastavit v obchodech, na obecním úřadě, u pana doktora Čecha, v jídelně,  v domě s pečovatelskou službou i v domově seniorů. Každý musel říct nějakou básničku, hodným rozdával ovoce a perníčky a zlobivým uhlí. Podívejte se na spoustu fotografií do fotogalerie.

Školní kalendář

vloženo 5. prosinec 2016

Nepřehlédněte! Nový školní nástěnný kalendář na rok 2017 je již v prodeji. Je možné jej zakoupit na předvánočních akcích ZŠ a MŠ Jankov nebo přímo ve škole.

Finanční gramotnost

vloženo 5. prosinec 2016

Ve čtvrtek 15. prosince čeká na žáky 8. a 9. třídy poslední beseda ze čtyřdílného cyklu o finanční gramotnosti. Žáci se touto cestou seznamují s pojmy finanční gramotnosti, se zásadami hospodaření s penězi, s různými finančními produkty na trhu i s riziky, která na ně v této oblasti života číhají. Do školy za nimi přijede opět pan ing. M. Donát.

Adventní jarmark

vloženo 25. listopad 2016

Podívejte se na fotografie z dnešního vydařeného odpoledne.

Nové postavy do betlému

vloženo 25. listopad 2016

Jako každý rok, tak i letos, přibyly dvě nové postavy do betlému na jankovském náměstí. Tentokrát to je sněhulák a holčička s rukávníkem. Přijdte se podívat, betlém už tvoří 27 postav a zvířátek.

Vánoční dílničky

vloženo 21. listopad 2016

Podívejte se do fotogalerie, jaké krásné výrobky pro vás chystají žáci na páteční jarmark.

Zdravotní tělesná výchova

vloženo 9. říjen 2016

Zájemce o docházku na zdravotní tělesnou výchovu prosím o urychlené dodání lékařského doporučení, abychom mohli se cvičením začít. 

Minimální počet přihlášených dětí je sedm (zatím jsou 4).

Jana Plačková

3. ročník Šustova běhu

vloženo 22. září 2016

Výsledkovou listinu si můžete prohlédnout ZDE

Omlouváme se za drobné nepřesnosti, pokud se nám ozvete, rádi je opravíme.

« Předchozí strana 1 2 3 4 6 7 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace