Přejít na obsah

Dětský den 29. srpen 2020
Otevření nových prostor Základní školy Jankov 1. září 2020
Zahájení školního roku 2020/2021, šerpování prvňáčků 1. září 2020

Aktuální informace

Dětský den

vloženo 4. srpen 2020

Klub rodičů spolupořádá opožděný dětský den http://zs.jankov.net/klub-rodicu/informace/aktualni-informace

Otevření nových prostor Základní školy Jankov

vloženo 13. červenec 2020

Důležité upozornění pro rodiče dětí z mateřské školy

vloženo 29. červen 2020

S platností od 1. 7. 2020 v době vyhlášení volných dnů ředitele školy a prázdnin ve škole není možné z ekonomických důvodů již přihlášené děti v mateřské škole dodatečně odhlásit ze stravování. 

Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy

vloženo 26. červen 2020

V pátek 26. června proběhlo  v obřadní síni OÚ Jankov  slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku.

Kromě závěrečných vysvědčení a knižních odměn za reprezentaci školy ve vědomostních soutěžích, žáci obdrželi drobné dárky od školy a  Obce Jankov, které předala starostka obce paní Jitka Jonsztová.

 

Inzerát

vloženo 9. červen 2020

ZŠ a MŠ Jankov přijme od  1. 9. 2020 učitele (učitelku) pro1. stupeň ZŠ.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv. Informace na tel. čísle 724831800. 

3. Prvouka

vloženo 8. červen 2020

Dnešní procházka do přírody. Učíme se venku.

4. třída Český jazyk

vloženo 5. červen 2020

K procvičování a upevňování učiva z českého jazyka jsme využili počítače v nové učebně.

3. třída Matematika

vloženo 5. červen 2020

STŘÍLÍME NA BRANKU - procvičování zaokrouhlování na stovky

Předškoličky v Jankově

vloženo 3. červen 2020

V úterý 2. června 2020 se sešli rodiče budoucích prvňáčků i se svými dětmi v jankovské škole. I v době omezení se nám podařilo zrealizovat alespoň několik jejich setkání. Společně se seznamují a poznávají prostředí, které je od září čeká. Zatímco se rodičům věnoval pan ředitel a budoucí třídní učitelka, předškoláci si zvládli vyrobit krásná třídní trička. Ten, kdo zrovna nepracoval na jejich dekorování, mohl poznávat své budoucí spolužáky při jiných manuálních činnostech. S tímto setkáním byla spojena i prohlídka nově zrekonstruovaného patra naší školy, kde si rodiče prohlédli nově vzniklé učebny. Ještě máme naplánované jedno setkání, potom už se na všechny budeme těšit 1. září 2020.   Mgr. Michaela Vosátková

S dětmi si povídal také pan ředitel

Preventivní program „Veselé zoubky 2020“ v 1. třídě

vloženo 3. červen 2020

V úterý 2. června se prvňáčci věnovali tématu zdravých zoubků. V průběhu dvou vyučovacích hodin se děti hravou formou dozvěděly informace o funkci a stavbě zubů, co je to zubní kaz a jak o zoubky správně pečovat. Všechny děti se živě zapojily do diskuze a ukázaly, že se o své zoubky hezky starají a mnoho věcí znají. Kromě správného čištění zoubků bylo na programu také zdravé stravování. Své znalosti si žáci následně ověřili vyplněním pracovních listů a pro zábavu si zahráli zoubkové domino. Za odměnu se podívali na pohádku „Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek“ a dostali balíček, jehož součástí byl kartáček se zubní pastou a přesýpací hodiny, které jim při čištění zoubků také pomohou. Na závěr si děti secvičily krátkou básničku a natočily video, se kterým budou v rámci tohoto projektu soutěžit o zájezd na divadelní představení Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze. Držíme jim palce, ať v soutěži uspějí!

 

« Předchozí strana 1 2 3 4 8 14 21 27 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace