Přejít na obsah

ŠD - bobování, koulování (dle počasí) 27. leden 2021
Vydání výpisu vysvědčení 28. leden 2021
Pololetní prázdniny 29. leden 2021

Aktuální informace

Nový příspěvek ŠD

vloženo 18. leden 2021

Hrátky  na sněhu, bobování, krmení zvířátek a Čertovská diskotéka

On-line konzultace

vloženo 10. leden 2021

Informace ohledně on-line konzultací prospěchu a chování žáků, které se uskuteční dne 18. a 19. ledna 2021.   

1) on-line konzultace s třídními učiteli na 1. stupni (3. až 5. ročník): 

proběhnou dne 18. ledna od 14 do 18 hodin.  Každý rodič bude mít možnost se v tomto čase spojit s třídním učitelem a individuálně konzultovat prospěch a chování svého dítěte v průběhu 1. pololetí prostřednictvím aplikace Google Meet.   

Přes zprávy v systému Škola OnLine Vám třídní učitel zašle přidělený čas konzultace a před schůzkou také přístupový kód. Pokud Vám nebude přidělený čas vyhovovatkontaktujte prosím třídního učitele. Pokud máte zájem o konzultaci prospěchu v anglickém jazyce, využijte k tomu individuální konzultace konané 19. ledna na 2. stupni, viz postup níže. 

2) on-line konzultace s vyučujícími všech předmětů na 2. stupni: 

proběhnou dne 19. ledna od 14 do 18 hodin.  Pokud máte zájem o individuální konzultaci prospěchu v určitém předmětu či rozhovor s ředitelem školy, požádejte daného pedagoga prostřednictvím zprávy v systému Škola OnLine o přidělení času konzultace do 15. ledna 2021 (do 15 hodin). S přiděleným časem Vám bude zaslán i přístupový kód. 

Konzultací se mohou s Vámi zúčastnit také žáci. 

 

Školní stolní kalendář

vloženo 8. leden 2021

Informace pro rodiče a žáky

vloženo 28. prosinec 2020

S účinností od 4. ledna 2021 je omezen  provoz základních škol tak, že prezenčně se budou vzdělávat pouze žáci 1. a 2. ročníků.

 

Žáci ostatních tříd se budou vzdělávat distančněRozvrh a nová pravidla distanční výuky budou zveřejněny na stránkách školy v záložce DISTANČNÍ VÝUKA.

 

Provoz  školní družiny je stále omezen, bude probíhat ve dvou skupinách.

 

Mateřská škola je stále v provozu.

 

Od 4. 1. jsou všichni žáci po dobu distančního vzdělávání automaticky odhlášeni ze stravování. Provoz školní jídelny ale zůstává nepřerušen.

Žáci mohou obědy odebírat za dodržení následujících podmínek:

V případě, že budou chtít v tomto období oběd odebrat, musí si ho předem přihlásit a v den výdeje přinést nejpozději do 8:00 jídlonosiče (min. 2 omyvatelné podepsané nádoby bez tašek) do školní jídelny. Vyzvednutí oběda je možné v době od 11:00 do 11:30.

PF 2021

vloženo 21. prosinec 2020

Všem dětem, rodičům, zaměstnancům a přátelům školy přejeme klidné Vánoce a pevné zdraví v novém roce. Vedení školy

Vánoční přání Jankov - YouTube

Drakiáda školní družiny

vloženo 12. říjen 2020

HOLA HOLA DĚVČÁTKA

HOLA HOLA KLUCI

PODZIM KLEPE NA VRÁTKA

PŘILÉTAJÍ DRACI

Máme tady podzim a s ním spojenou soutěž s nejlépe létajícím drakem. Pokaždé věříme, že nebude pršet, že alespoň trochu zafouká, ale počasí se poručit nedá. Takže 24.9. jsme si vyrazili na zdejší fotbalové hřiště se svými draky, vše vypadalo slibně i větřík pofukoval. Draci už byli ve vzduchu, ale po chvíli se nebe zatáhlo, zahřměly hromy a bylo to tady. Čtvrthodinový slejvák jsme přežili pod střechou. Vody teklo všude kolem, ale to nás nikterak neodradilo. Své draky jsme opět vypustili na nebe a odpoledne si užili. Za své umění pouštění draků jsme všichni obdrželi diplom a sladkosti. Děkujeme dívkám dnes už z druhého stupně, Adélce Zdvihalové a Zuzce Švestkové, které přišly pomoci hlavně těm nejmenším. I ony si ještě pamatují na chvíle, kdy byly v jejich kůži. 

Nové příspěvky

vloženo 12. říjen 2020

ZŠ - Exkurze Třeboň II. stupeň

        fotografie z exkurzí I. stupně a Dopravní výchova 4. a 5. tř.

       fotografie z různých akcí školní družiny

Exkurze 1. stupně po stezkách okolo Jankova

vloženo 12. říjen 2020

Dne 1.10. vyrazil 1. stupeň naší školy na exkurzi po stezkách okolo Jankova. Každá třída se vydala jiným směrem.

První třída si vybrala trasu Šustova běhu. Během cesty hledali předměty se stejným počátečním písmenem, stavěli domečky pro skřítky, trefovali se šiškami do stromu a hráli nejoblíbenější hru „Na škodiče.“ celý článek »

Jak jsme si zopakovali mozek

vloženo 12. říjen 2020

Několik hodin přírodopisu jsme vyráběli maketu mozku, která nám měla posloužit k zopakování učiva o tomto lidském orgánu. Na její výrobu jsme použili škrobovou vodu a toaletní papír, který jsme namokřili, nalepili ho na nafouknutý balónek a nechali uschnout. V dalších hodinách jsme mozek vybarvili a popsali. Byla to velice zábavná činnost, nejvíce jsme se však pobavili, když jsme si naše mozky sami nasadili na hlavu.

Nikola Švestková a Eliška Karasová, 9. třída

Výstava jablek

vloženo 12. říjen 2020

První hodinu pracovních činností nám paní učitelka Chmůrová oznámila, že si uspořádáme výstavu jablek. 22. září jsme si vyráběli jmenovky, na kterých bylo napsáno, kdo jablko vystavuje, o jakou odrůdu jablka se jedná a odkud pochází. Za týden jsme si pak přinesli vzorky jablek z vlastních zahrádek, jedno jsme naleštili, druhé rozkrájeli. Oboje jsme společně se jmenovkami vystavili na připravené lavice. Každý ochutnal jablko svého spolužáka a hlasovacími lístky pak rozhodl, čí jablko bylo nejchutnější. První místo získalo jablko odrůdy Merkur vystavovatelky Elišky Němečkové. O druhé a třetí místo se rozdělili Tereza Wittnerová a Christos Kleanthous.

Jablíčkové téma jsme zakončili tento týden, kdy jsme si ve škole z tohoto ovoce připravili nejrůznější sladké dobroty.   Adélka Zdvihalová, 6. třída

« Předchozí strana 1 2 3 4 8 15 22 29 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace