Přejít na obsah

Pochod po stopách bitvy u Jankova 10. červen 2023
Kino v družině 12. červen 2023
Školní výlet – Fajn park Chlumec nad Cidlinou – 1. - 5. tř. 13. červen 2023
Geologická exkurze Blaník – 9. tř. 14. červen 2023
Turnaj ve vybíjené - ŠD 14. červen 2023

Aktuální informace

Pochod po stopách bitvy u Jankova

vloženo 9. červen 2023

Plánky jednotlivých tras:

Pochod prezenční list - 10 km      Pochod prezenční list - 15 km

Pochod prezenční list - 34 km      Pochod prezenční list - dětská trasa

 

Atletické závody ve Voticích

vloženo 8. červen 2023

Dne 6. června 2023 se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili atletických závodů, které se konaly na stadionu ve Voticích. I přes nepříznivé počasí se závody uskutečnily, za což jsme byli rádi. Družstvo naší školy tvořilo deset členů – vždy jedna dívka a jeden chlapec z ročníku. Žáci a žákyně byli rozděleni do dvou skupin.  celý článek »

Dětský den na 1. stupni

vloženo 8. červen 2023

V pátek 2. června 2023 se konal na 1. stupni ZŠ Jankov dětský den.

Žáci 5. třídy připravili pro své mladší spolužáky dopolední program - ,,šipkovanou“ v přírodě. Již koncem května se páťáci začali pilně připravovat. Nejdříve museli naplánovat trasu a postupně vymýšlet úkoly, které se budou hodit k jednotlivým stanovištím.  celý článek »

Divadlo přijelo za námi aneb Jak jsme se po roce opět skvěle bavili

vloženo 8. červen 2023

Představení Divadélka pro školy z Hradce Králové nejsou v jankovské škole žádnou novinkou. Již potřetí se sálem místního obecního úřadu rozléhal hlasitý smích nejen dětí, ale i vyučujících. Tentokrát si pro nás herci připravili další dvě skvělá vystoupení – pro menší děti Ezopovy bajky a pro ty starší příběh Osvobozeného divadla.  celý článek »

SPANÍČKO 3. TŘÍDA

vloženo 8. červen 2023

Tak se nám ještě jednou ve třetí třídě splnilo přání a 2. června jsme se v odpoledních hodinách vrátili do školy, abychom zde společně strávili noc. Poté, co jsme se všichni sešli, jsme si vlastnoručně zadělali těsto na pizzu. Zatímco kynulo, měli jsme další úkol. Došli jsme zasadit malé duby, které jsme již pár měsíců pozorovali ve třídě.  celý článek »

Florbalový turnaj

vloženo 5. červen 2023

Dne 31. května se v tělocvičně ZŠ Jankov konal florbalový turnaj mezi naší a louňovickou základní školou. Utkání bylo napínavé až do konce, obě školy do něj vložily hodně sil. Přátelský zápas vyhrála louňovická škola s výsledkem 14 : 7. Po ukončení utkání si žáci ještě vyzkoušeli nájezdy. Všichni jsme si turnaj moc užili. Dne 7. června 2023 se na louňovické základní škole konalo odvetné přátelské utkání ve florbalu. Utkání bylo od začátku až do konce napínavé. V první třetině bylo skóre velmi vyrovnané. Přátelský souboj nakonec vyhrála louňovická škola 19:12.    Štěpánka Grňová a Jan Dvořák, 9. třída

Exkurze 1. stupně do Růžkových Lhotic

vloženo 1. červen 2023

Ve čtvrtek 26. května 2023 se žáci prvního stupně vypravili na exkurzi do zámku Růžkovy Lhotice, kde na ně čekala nejen prohlídka zámku, ale i bohatý program související s archeologií. Pro žáky bylo připraveno několik stanovišť, na kterých se jednotlivé třídy postupně prostřídaly. celý článek »

4. třída v přírodě

vloženo 1. červen 2023

4. třída třída se vypravila na přírodovědnou procházku poznávat stromy a byliny

Exkurze 2. stupně

vloženo 22. květen 2023

Ve čtvrtek 18. května se druhý stupeň jankovské školy vydal na exkurzi do litoměřické dílny ručního papíru a do Terezína. Z Jankova jsme odjeli v 7. 45, cesta autobusem trvala asi 2 hodiny. Jako první jsme navštívili Litoměřice. Na místě jsme se rozdělili na dvě skupinky. První šla s průvodkyní na procházku městem, druhá skupinka se odebrala do dílny.  celý článek »

Spaníčko 5. třídy

vloženo 16. květen 2023

Ve čtvrtek 11. 5. 2023 proběhlo spaníčko žáků 5. třídy v ZŠ Jankov.

Společně jsme se sešli v 17:30 u hlavního vchodu školy. Poté jsme se ,,ubytovali“ ve třídě a vyrazili jsme na školní hřiště, kde jsme si zahráli fotbal. celý článek »

« Předchozí strana 1 2 3 4 6 7 Další strana »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace