Přejít na obsah

ŠD - Drakiáda 24. září 2020
Exkurze II. stupně CHKO Třeboňsko, rybníky, pískovny 30. září 2020

Aktuální informace

Šustův běh

vloženo 15. září 2020

Výsledková listina 7. ročníku

V galerii si prohlédněte fotografie dvou různých fotografů.

Upozornění pro žáky a rodiče

vloženo 9. září 2020

UPOZORŇUJEME VŠECHNY ŽÁKY A RODIČE:

Od zítřka je nutné MÍT do školy ROUŠKU!

Kvůli stále se zhoršující epidemiologické situaci v Česku bude od čtvrtka 10. září povinné nošení roušek uvnitř škol – zatím jen ve společných prostorách. Podle dostupných informací by se od čtvrtka plošná povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách neměla týkat přímo výuky ve třídách.

Otevření nových prostor Základní školy Jankov

vloženo 1. září 2020

Naše škola tentokrát zůstala otevřená pro veřejnost i poté, co jí po krátkém přivítání s třídními učitelkami radostně opustili žáci školy. V 10 hodin byla za přítomnosti významných hostů z řad starostů obcí a realizátorů přestavby školy přestřižena páska. Po několikaměsíčním čekání, které způsobilo zavření školy v důsledku koronavirové epidemie, byly rodičům a návštěvníkům školy konečně představeny nově vybudované prostory ve třetím patře školy. Z dotace, kterou úspěšně získala Obec Jankov, byly v původním půdním prostoru vybudovány dvě nové učebny, které budou sloužit k zejména výuce cizích jazyků, informatiky a přírodovědných předmětů. Z finančního příspěvku obce byly vybaveny učebny počítači a moderními žákovskými mikroskopy. Všichni návštěvníci měli možnost si prohlédnout fotografie a prezentace zachycující průběh rekonstrukce budovy, svézt se výtahem, který umožnil bezbariérový pohyb a také se zcela zdarma občerstvit v naší školní kavárně. Tradičně srdečná obsluha složená z řad našich pedagogů zde všem nabízela nápoje a vynikající zákusky.

Během akce jsme ve škole přivítali také hejtmanku Středočeského kraje, Jaroslavu Pokornou Jermanovou.

Děkujeme tímto všem návštěvníkům akce za jejich přízeň i v těchto časech, kdy museli pro vstup do školy dodržet nařízená hygienická opatření a za jejich ohleduplnost k nám i k sobě navzájem.   Kateřina Vesecká, zástupkyně ředitele

Zahájení školního roku 2020/2021, šerpování prvňáčků

vloženo 1. září 2020

Začátek školního roku

V úterý 1. září v 8 hodin proběhlo slavnostní zahájení školní roku 2020/2021 v sále Obce Jankov. Společně jsme přivítali 18 prňáčků, kteří byli na vyzdobeném pódiu představeni všem budoucím spolužákům a tradičně obdrželi krásnou barevnou šerpu s nápisem Prvňáček 2020.

Zahájení provozu školy, hygienická pravidla a další protiepidemická opatření

vloženo 28. srpen 2020
 
Vážení rodiče a žáci,
 
   zde  jsme pro Vás připravili informace o zahájení provozu školy, hygienických pravidlech a další protiepidemických opatřeních, která vycházejí z Manuálu MŠMT.

 

Dětský den

vloženo 4. srpen 2020

Klub rodičů spolupořádá opožděný dětský den http://zs.jankov.net/klub-rodicu/informace/aktualni-informace

Na fotografie se podívejte ZDE

Důležité upozornění pro rodiče dětí z mateřské školy

vloženo 29. červen 2020

S platností od 1. 7. 2020 v době vyhlášení volných dnů ředitele školy a prázdnin ve škole není možné z ekonomických důvodů již přihlášené děti v mateřské škole dodatečně odhlásit ze stravování. 

Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy

vloženo 26. červen 2020

V pátek 26. června proběhlo  v obřadní síni OÚ Jankov  slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku.

Kromě závěrečných vysvědčení a knižních odměn za reprezentaci školy ve vědomostních soutěžích, žáci obdrželi drobné dárky od školy a  Obce Jankov, které předala starostka obce paní Jitka Jonsztová.

 

3. Prvouka

vloženo 8. červen 2020

Dnešní procházka do přírody. Učíme se venku.

4. třída Český jazyk

vloženo 5. červen 2020

K procvičování a upevňování učiva z českého jazyka jsme využili počítače v nové učebně.

« Předchozí strana 1 2 3 4 8 15 21 28 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace