Přejít na obsah

ŠD - Vybíjená Kdo si chce zasportovat 17. červen 2021
ŠD - Vybíjená Kdo si chce zasportovat 24. červen 2021
28. – 29. 6. třídní výlet 9. třídy 28. červen 2021
ŠD - Piknik v přírodě 29. červen 2021
Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy v sále OÚ 30. červen 2021

Aktuální informace

Nové příspěvky ŠD

vloženo 9. červen 2021

Nové příspěvky ve školní družině - Letní diskotéka, Šipkovaná, Dětský den, Vybíjená, Malování kamínků, Výroba kytiček ze dřívek

Den dětí 3. třída

vloženo 9. červen 2021

Žáci 3. třídy oslavovali Den dětí v přírodě. Slunečnou cestou do Ratměřic a zpět do Jankova plnili zajímavé úkoly. Páteční den se všem moc líbil a už se všichni  těšíme na další prima společné akce. 

Matematika a Pracovní činnosti ve 3. třídě

vloženo 9. červen 2021

 ,,Stavby z krychlí". Propojujeme matematiku s pracovními činnostmi. Stavíme stavby podle plánku a dle své fantazie.

Stavebnice ve 2. třídě

vloženo 7. červen 2021

Naše stavby. Na práci se stavebnicemi se všichni hodně těšili. Rozdělili se do dvojic a vybrali téma staveb, např. farma, letiště, louka a rybník apod..  Skvěle se jim dařila spolupráce. Stavby  byly velmi povedené, děti pracovaly s chutí a z výsledků měly velkou radost. 

Nové fotografie

vloženo 6. červen 2021

Nové fotografie v galerii - Dětský den v 1., 2., 4. a 5. třídě

Předškolička

vloženo 3. červen 2021

Po několika předškoličkách online dnes proběhla předškolička ve škole. Sešli jsme se skoro všichni včetně paní asistentky Míši. Někteří z nás byli ve škole poprvé v životě. Hráli jsme si, povídali, psali na tabuli i plnili zadané úkoly. Všechno jsme hravě zvládli. Jsme prostě ŠIKULKY.

4. třída - Chemické pokusy

vloženo 1. červen 2021

Při hodině přírodovědy čekalo na žáky čtvrté třídy malé překvapení. Paní učitelka Peroutková si pro ně připravila pár chemických pokusů. Pokusy byly pro žáky zajímavé a zpestřily jim tak hodinu. Zároveň se jednalo se o takové pokusy, které si děti mohly sami vyzkoušet a dokázaly je i pochopit. Jedním z pokusů byla například lávová lampa nebo šumivá sopka. Dětem se hodina moc líbila.      Lukáš Filip

 

Informace o provozu školy od 17. května

vloženo 13. květen 2021

Od pondělí 17. května se na 1. i 2. stupni ruší systém rotační výuky.

Všichni žáci se vrací ke stálému rozvrhu.

Testování bude nadále probíhat jednou týdně, a to vždy v pondělí. Pokud se žák nedostaví v pondělí, bude testován první den osobní přítomnosti ve škole.

Školní družina se vrací k běžnému provozu. Obědy jsou všem žákům automaticky přihlášeny.

Při pobytu ve škole nadále platí povinnost nosit zdravotnickou roušku.

Inzerát

vloženo 7. květen 2021
Inzerát
ZŠ a MŠ Jankov přijme od 1. 9. 2021 KVALIFIKOVANÉHO učitele pro 1. stupeň ZŠ s možností částečného úvazku.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv. 

 

OBDRŽELI JSME DĚKOVNÝ DOPIS

vloženo 3. květen 2021

V pátek 30.4.2021 vystřídala paní učitelku Michaelu Vosátkovou při distanční výuce čarodějnice Háta Pátá. Prvňáčci ale i tak měli spoustu práce. Museli Hátě pomoci se splněním úkolů. Všechno však zvládli na výbornou. Děti si procvičily počítání, čtení, práci s písmenky i čísly a  čarodějnice díky jejich pomoci zvládla vytvořit elixír mládí a krásy. Všichni si to moc užili. Háta byla natolik spokojená, že nám od ní přišel děkovný dopis.

Vážený pane řediteli,

chtěla bych vám touto cestou moc poděkovat. Především tedy vašim prvňáčkům. Dnes mi je totiž paní učitelka propůjčila a oni mi moc pomohli. Všichni se na dnešní večer chystají, jak jen nejlépe dovedou. I já chci být samozřejmě nachystaná, ale hlavně krásná a mladá. Proto jsem po své nadřízené požadovala elixír mládí. Nebylo mi ovšem vyhověno. Abych se k elixíru dostala, musela jsem vyplnit několik úkolů. Do školy již sice chodím 326 let, ale s těmito záludnostmi jsem si poradit nedokázala. Nebýt vašich prvňáčků, nevím, jak by to dopadlo. Byli zkrátka úžasní a i přes ty zatrolené počítače to zvládli perfektně. Překonali všechny nástrahy a pomohli mi získat všechny potřebné ingredience do elixíru. Pak už jen stačilo to správné zaříkávadlo a elixír mládí a krásy byl na světě. A já mohu večer v klidu odletět na koštěti se svými kolegyněmi.

Ještě jednou velké díky. Doufám, že se na vaše šikovné žáčky mohu zase někdy s důvěrou obrátit.

Zdraví, nyní již krásná a mladá, čarodějnice Háta Pátá

V Jankově dne 30. 4. 2021

« Předchozí strana 1 2 3 4 8 16 23 30 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace