Přejít na obsah

ŠD - Drakiáda 24. září 2020
Exkurze II. stupně CHKO Třeboňsko, rybníky, pískovny 30. září 2020

Aktuální informace

Šustův běh

vloženo 15. září 2020

Výsledková listina 7. ročníku

V galerii si prohlédněte fotografie dvou různých fotografů.

Otevření nových prostor Základní školy Jankov

vloženo 1. září 2020

Naše škola tentokrát zůstala otevřená pro veřejnost i poté, co jí po krátkém přivítání s třídními učitelkami radostně opustili žáci školy. V 10 hodin byla za přítomnosti významných hostů z řad starostů obcí a realizátorů přestavby školy přestřižena páska. Po několikaměsíčním čekání, které způsobilo zavření školy v důsledku koronavirové epidemie, byly rodičům a návštěvníkům školy konečně představeny nově vybudované prostory ve třetím patře školy. Z dotace, kterou úspěšně získala Obec Jankov, byly v původním půdním prostoru vybudovány dvě nové učebny, které budou sloužit k zejména výuce cizích jazyků, informatiky a přírodovědných předmětů. Z finančního příspěvku obce byly vybaveny učebny počítači a moderními žákovskými mikroskopy. Všichni návštěvníci měli možnost si prohlédnout fotografie a prezentace zachycující průběh rekonstrukce budovy, svézt se výtahem, který umožnil bezbariérový pohyb a také se zcela zdarma občerstvit v naší školní kavárně. Tradičně srdečná obsluha složená z řad našich pedagogů zde všem nabízela nápoje a vynikající zákusky.

Během akce jsme ve škole přivítali také hejtmanku Středočeského kraje, Jaroslavu Pokornou Jermanovou.

Děkujeme tímto všem návštěvníkům akce za jejich přízeň i v těchto časech, kdy museli pro vstup do školy dodržet nařízená hygienická opatření a za jejich ohleduplnost k nám i k sobě navzájem.   Kateřina Vesecká, zástupkyně ředitele

Zahájení školního roku 2020/2021, šerpování prvňáčků

vloženo 1. září 2020

Začátek školního roku

V úterý 1. září v 8 hodin proběhlo slavnostní zahájení školní roku 2020/2021 v sále Obce Jankov. Společně jsme přivítali 18 prňáčků, kteří byli na vyzdobeném pódiu představeni všem budoucím spolužákům a tradičně obdrželi krásnou barevnou šerpu s nápisem Prvňáček 2020.

Zahájení provozu školy, hygienická pravidla a další protiepidemická opatření

vloženo 28. srpen 2020
 
Vážení rodiče a žáci,
 
   zde  jsme pro Vás připravili informace o zahájení provozu školy, hygienických pravidlech a další protiepidemických opatřeních, která vycházejí z Manuálu MŠMT.

 

Dětský den

vloženo 4. srpen 2020

Klub rodičů spolupořádá opožděný dětský den http://zs.jankov.net/klub-rodicu/informace/aktualni-informace

Na fotografie se podívejte ZDE

Důležité upozornění pro rodiče dětí z mateřské školy

vloženo 29. červen 2020

S platností od 1. 7. 2020 v době vyhlášení volných dnů ředitele školy a prázdnin ve škole není možné z ekonomických důvodů již přihlášené děti v mateřské škole dodatečně odhlásit ze stravování. 

Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy

vloženo 26. červen 2020

V pátek 26. června proběhlo  v obřadní síni OÚ Jankov  slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku.

Kromě závěrečných vysvědčení a knižních odměn za reprezentaci školy ve vědomostních soutěžích, žáci obdrželi drobné dárky od školy a  Obce Jankov, které předala starostka obce paní Jitka Jonsztová.

 

3. Prvouka

vloženo 8. červen 2020

Dnešní procházka do přírody. Učíme se venku.

4. třída Český jazyk

vloženo 5. červen 2020

K procvičování a upevňování učiva z českého jazyka jsme využili počítače v nové učebně.

3. třída Matematika

vloženo 5. červen 2020

STŘÍLÍME NA BRANKU - procvičování zaokrouhlování na stovky

« Předchozí strana 1 2 3 4 8 15 21 28 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace