Přejít na obsah

Aktuální informace

Bystřická laťka

vloženo 18. únor 2024

Dne 14. února se vybraní chlapci účastnili závodů ve skoku do výšky, které se konaly ve sportovní hale v Bystřici. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Úspěchy našich žákyň na školních olympiádách

vloženo 7. únor 2024

Dvě žákyně z 9. ročníku se v lednu a v únoru zúčastnily okresních kol Dějepisné olympiády a Olympiády v českém jazyce. Obě se umístily na předních místech, přičemž Eliška Němečková pojede reprezentovat školu na krajské kolo češtinářské olympiády. Děvčatům velmi děkujeme za účast v těchto soutěžích a gratulujeme jim k vynikajícím výkonům.

Výsledková listina OCJ formulář okresní kolo 2024

Výsledková listina z dějepisné olympiády okresní kolo 2024

Mléko do škol

vloženo 5. únor 2024

1. stupeň ochutnával mléčné výrobky. Projekt Mléko do škol - doprovodný program.

Paralympijské odpoledne ve ŠD

vloženo 2. únor 2024

Ve středu 7. února 2024 se žáci, kteří navštěvují školní družinu, účastnili akce „Paralympijské odpoledne pro školní družinu“. Během odpoledne se školní tělocvična proměnila na paralympijské sportoviště, kde si žáci mohli vyzkoušet některé para sporty. V tělocvičně bylo pro žáky připraveno osm stanovišť, kde jim bylo vysvětleno, jaký sport je pro dané postižení vhodný. Poté byly děti rozděleny do osmi skupin a každá z nich byla na jednom stanovišti, kde se aktivně zapojila do para sportování. celý článek »

Den s armádou

vloženo 1. únor 2024

Druhé pololetí na naší škole začalo velmi netradičně. Na čtvrtek 1. února se k nám ohlásili s návštěvou vojáci v rámci POKOS. POKOS je zkratka pro přípravu občanů k obraně státu, která byla začleněna do rámcových vzdělávacích programů škol v roce 2013. Od té doby jsme doufali, že se na nás usměje štěstí a naše škola bude zvolena k prezentaci práce Armády ČR, která má ve školách přitažlivou a interaktivní formou seznámit žáky s úkoly Ozbrojených sil ČR. Vojáci předávají tímto způsobem informace o zapojení armády do úkolů obrany státu, do zahraničních operací i o začlenění do integrovaného záchranného systému. celý článek »

3. třída - úniková hra Najdi si své vysvědčení

vloženo 31. leden 2024

Ples Klubu rodičů

vloženo 29. leden 2024

Fotografie z plesu prohlédněte v galerii.

Prvňáčci připravovali ovocnou svačinku

vloženo 29. leden 2024

Středeční dopoledne si prvňáčci a paní učitelka zpříjemnili přípravou ovocného poháru, na kterém si pak společně pochutnali. Mísa plná vitamínů se v lednu ke svačině hodí.

Vesmírné dobrodružství v 5. třídě

vloženo 11. leden 2024

V pondělí 8. ledna 2024 nás celý den provázela tematika vesmíru. Nejprve jsme zjistili, co všechno už o vesmíru víme, a nebylo toho málo. I přesto jsme nějaké další informace potřebovali a k tomu nám pomohly pracovní listy s informacemi o planetách sluneční soustavy. Mělo to ale háček. Všechny číselné údaje o vzdálenostech a velikostech planet v pracovním listě chyběly, a abychom je získali, museli jsme spočítat zadané příklady.  celý článek »

Plavání 2. a 3. třídy v lednu 2024

vloženo 11. leden 2024

Podívejte se, jaké pokroky jsme udělali v plaveckém výcviku.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace