Přejít na obsah

Aktuální informace

Tonda obal

vloženo 19. duben 2024

18.4. proběhl celodenní naučný program Tonda obal pro 1. - 9. třídu - jak správně třídit.

Okolo Třeboně aneb Exkurze 2. stupně

vloženo 17. duben 2024

Ve čtvrtek 11. dubna 2024 se druhý stupeň jankovské školy vydal na exkurzi do okolí Třeboně. Z Jankova jsme odjeli v 8 hodin. První zastávkou byla obec Lužnice, kde se k nám připojila paní průvodkyně. Poté jsme přejeli k nedalekému rybníku Rožmberk. Rozdělili jsme se do skupin a po celý den jsme plnili nejrůznější úkoly. Vždy dva ze skupiny se proběhli po hrázi Rožmberka k informační tabuli, aby skupině přinesli potřebné informace.  celý článek »

Zápis do 1. třídy

vloženo 11. duben 2024

Ve dnech 9. a 10. dubna se otevřely brány ZŠ Jankov pro budoucí prvňáčky, kteří přišli se svými rodiči k zápisu do 1. třídy. Pro většinu předškoláků nebylo prostředí školy úplně neznámé, protože se již předtím společně s budoucí třídní učitelkou setkali na tradiční předškoličce, která má v naší škole již několikaletou tradici. celý článek »

Preventivní program Mě Policie Benešov 1. - 9. tř.

vloženo 5. duben 2024

Preventivní program Mě Policie Benešov pro 1. - 9. třídu.

Noc s Andersenem

vloženo 1. duben 2024

Naše škola se už po několikáté zúčastnila nocování s Andersenem, tentokrát třeťáci a čtvrťáci. Plánování akce probíhalo již několik dní dopředu. Domluvili jsme si „královskou“ večeři. Upečená kuřata jsme jedli pouze rukama. Moc jsme si pochutnali. Byla to mňamka!

Fotografie 3. třídy celý článek »

Velikonoční přání

vloženo 29. březen 2024

Návštěva muzea v 5. třídě

vloženo 28. březen 2024

Před nějakou dobou jsme v naší třídě vytvořili muzeum. Přinesli jsme do něj věci, které jsme objevili doma. A protože muzeum potřebuje své návštěvníky, rozhodli jsme se pozvat na návštěvu žáky z ostatních tříd prvního stupně. V pátek 22. března naše muzeum postupně navštívila první, druhá, třetí i čtvrtá třída. Prohlédli si vystavené exponáty, o kterých jsme jim řekli zajímavé informace. Pouštěli si i hudbu na gramofonu a nakonec vyplnili pracovní listy, které jsme pro ně sami připravili. Byl to skvělý den a všichni jsme si ho moc užili.   Žáci 5. ročníku

Setkání s panem farářem

vloženo 27. březen 2024

Dne 22. března se uskutečnilo setkání žáků 2. třídy s panem farářem v místním kostele. Po úvodním slově pana faráře, který žákům přiblížil velikonoční svátky, si šly děti prohlédnout varhany. Každý si mohl zkusit na ně zahrát. Nakonec se děti podívaly i na kostelní zvon. Moc se jim to líbilo.

Jana Holubová, třídní učitelka

Den otevřených dveří + Velikonoční dílničky

vloženo 26. březen 2024

V úterý 26. března se s prvním zazvoněním otevřely dveře naší školy pro veřejnost. Do výuky zavítali rodiče, kteří pozorovali své děti při školní práci, ale řada z nich si prohlédla i celou školu. Jako průvodci jim posloužili jankovští žáci, kteří je ve škole přivítali a celou školu jim také ukázali. Někteří si pro nás připravili i několik otázek, na které jsme jim s úsměvem odpověděli. Několik rodičů také ochutnalo oběd ve školní jídelně. celý článek »

Zápis budoucích prvňáčků

vloženo 26. březen 2024

REGISTRACE k zápisu do 1. ročníku školního roku 2024/2025

Od 26. 3. v 8:00 do 7. 4. 2024 bude zpřístupněna elektronická přihláška k zápisu do 1. ročníku základní školy.

Žadatelé o přijetí k základnímu vzdělávání a žadatelé o odklad se registrují na tomto odkazu: https://aplikace.dmsoftware.cz/SOL/PublicWeb/ZS-Jankov/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=3293

K zápisu se přihlásí děti narozené od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2018 a dále děti, kterým byl při zápisu v loňském roce povolen odklad povinné školní docházky o jeden rok. Při registraci vyberte datum a čas, kdy se k zápisu se svým dítětem dostavíte.

Zápis proběhne ve dnech 9. 4. a 10. 4. 2024 v hlavní budově školy.

Informace k organizaci a průběhu zápisu


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace