Přejít na obsah

Aktuální informace

2. třída Matematika

vloženo 25. únor 2020

Hravou formou procvičujeme sčítání, odčítání do 100.

Ples Klubu rodičů

vloženo 27. leden 2020

Další fotografie ZDE:

https://kardisfoto.rajce.idnes.cz/ZS_Jankov_ples_2020/

Jméno: ZŠJankov, Kód: 24.1.2020

Videozáznam ze šerpování

Videozáznam z vystoupení deváťáků

Videozáznam z vystoupení skupiny Sakra mejdlo

 

Nová školní jídelna

vloženo 22. leden 2020

S novým rokem se nám podařilo zajistit i nový nábytek do školní jídelny, který je barevnější, modernější a pohodlnější. Všem se nám moc líbí. Jak se líbí vám? Podívejte se do galerie.

ZŠ JANKOV – ZLEPŠENÍ PODMÍNEK PRO JAZYKOVÉ A PŘÍRODOVĚDÉ VZDĚLÁVÁNÍ

vloženo 9. říjen 2019

ZŠ JANKOV – ZLEPŠENÍ PODMÍNEK PRO JAZYKOVÉ A PŘÍRODOVĚDÉ VZDĚLÁVÁNÍ

ZŠ Jankov získá nové učebny

Obec Jankov získala v roce 2019 dotaci na rozšíření kapacit základní školy. V rámci projektu realizovaného v letech 2019 – 2020 vzniknou v půdní nástavbě školy tematické učebny a bude vybudován výtah. Škola tak získá nové prostory pro výuku jazyků a přírodovědných oborů včetně adekvátního zázemí. Realizací výtahu se škola stane zcela bezbariérovou. V rámci projektu bude pořízeno moderní interiérové vybavení a doplňkově realizována zeleň na školní zahradě.

Předpokládané náklady akce činí téměř 16 mil. Kč včetně DPH. Získaná dotace prostřednictvím realizace komunitně vedeného místního rozvoje (CLLD) Místní akční skupiny (MAS) Posázaví prostřednictvím výzvy č. 6 – Vzdělávání činí 9,5 mil. Kč. Ostatní prostředky jsou hrazeny z rozpočtu obce Jankov.

Registrační číslo projektu je CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0008496.

Plakát projektu ke stažení ZDE.

Elektronická žákovská knížka – registrace a přihlášení

vloženo 11. září 2019

Vážení rodiče,

při prvním přihlášení do elektronické žákovské knížky použijte tlačítko Registrace do e-Žákovská, které je umístěno na webových stránkách školy.

Zde provedete registraci pomocí již obdržených přihlašovacích údajů (jméno, příjmení – vše s diakritikou a PIN). Při registraci si sami vytvoříte uživatelské jméno a heslo. Poté budete zaregistrováni a přesměrováni na stránku, kde se Vám po zadání Vámi vytvořeného uživatelského jména a hesla otevře žákovské knížka Vašeho dítěte. Při dalším přihlášení do žákovské knížky již použijete jen tlačítko e-Žákovská.

V případě problémů při registraci do e-Žákovské, nám můžete zavolat na tel: 317 833 235, rádi Vám poradíme.

Upozornění: PIN je pouze jednorázový!

Uživatelské jméno a heslo můžete použít pro přihlášení z jakéhokoliv počítače či telefonu. Při používání telefonu doporučuje instalovat aplikaci dm Software.

Dětský běh

vloženo 5. září 2019
Šustův běh má novou kategorii!
21. září v 9:45 bude odstartován Dětský běh pro děti do 6 let. V cíli každý malý běžec získá sladkou odměnu.
Délka trasy je přibližně 100 metrů. Srdečně zveme všechny děti,  ti nejmenší mohou běžet v doprovodu rodičů.

 

Rekonstrukce školy

vloženo 4. září 2019

Vážení rodiče a návštěvníci školy,

z důvodu pokračující rekonstrukce školy dbejte prosím zvýšené opatrnosti. Při doprovodu Vašich dětí do budovy školy dávejte pozor zejména před branou do školního dvora, jedná se o výjezd vozidel stavby. Rekonstrukce půdních prostor a výstavba výtahu bude probíhat až do konce roku 2019, do té doby je vstup na školní dvůr zakázán!

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Václav Nerad, ředitel školy

Zahájení školního roku 2019/2020

vloženo 21. srpen 2019

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 se uskutečnilo 2. září 2019 v 8:00 hod. v sále obecního úřadu. 

Fotbalový turnaj ve Voticích

vloženo 30. červen 2019

Ve středu 26.6. 2019 jsme se zúčastnili tradičního turnaje v malé kopané O pohár města Votice. Naše škola skončila na skvělém 2. místě ze 6 týmů. Zúčastnili se žáci a 1 žákyně ze
6. - 9. třídy. Všem dětem děkujeme za krásný výsledek a vzornou reprezentaci školy.

Ohlédnutí za školním rokem 2018/2019

vloženo 21. červen 2019

V pátek 21. června slavnostně ukončíme docházku v letošním školním roce předáním závěrečných vysvědčení. Uplynulý rok považuji za velmi úspěšný. Všichni žáci z 9. třídy byli přijati v 1. kole na střední školy a učiliště, osm z nich bude studovat maturitní obory. Žákům školy se také celý rok dařilo v nejrůznějších mimoškolních akcích, získali pěkná umístění ve sportovních, výtvarných i vědomostních soutěžích. Největšího úspěchu dosáhl Sam Robertson z 9. třídy, který se umístil na 6. místě v krajském kole Dějepisné olympiády (o pár bodů mu utekla účast v celostátním kole) a potvrdil tím, že i žáci z malé vesnické školy, jako je ta naše, mohou dosáhnout velkých úspěchů.

Díky získání dotace Šablony II. jsme v průběhu celého roku mohli žákům nabídnout pomoc ve vzdělávání a větší výběr kroužků ve školní družině. Učitelky základní i mateřské školy se zúčastnily seminářů v rámci DVPP. Z další dotace, kterou úspěšně získala obec Jankov, bude tento týden zahájena rekonstrukce školy. Na bývalé půdě vzniknou dvě nové učebny, škola získá novou střechu, kotelnu a také výtahovou plošinu.

Organizované čtenářské dílny na 1. a 2. stupni zvýšily zájem o čtení, byla obnovena knihovna a zřízen čtenářský koutek.

V rámci spolupráce škol v regionu se uskutečnily dva zahraniční zájezdy. Jedna skupina vyjela v adventním čase do Vídně a druhá skupina na jaře do Londýna.

Naše tradiční školní akce pro rodiče a veřejnost, které jsme se žáky a učiteli zorganizovali, se setkaly s mimořádným úspěchem a většinu z nich navštívilo více rodičů a návštěvníků než v uplynulých letech.

2. září 2019 v 8:00 hod. zahájíme školní rok v sále obecního úřadu a společně přivítáme nové žáky, z nichž 16 nastoupí do první třídy.

Všem žákům a jejich učitelům přeji krásné letní prázdniny a zasloužený odpočinek.

Václav Nerad, ředitel školy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace