Přejít na obsah

Aktuální informace

Volba do Školské rady

vloženo 25. duben 2016

Volební komise na základě Volební řádu školské rady oznamuje následující složení Školské rady.

Ing. Vladimíra Buchalová 

Hana Kratochvílová 

Ing. Radek Maceška

Volné dny ředitele školy

vloženo 1. duben 2016

Z organizačních a technických důvodů vyhlašuji ve dnech 27.6. až 30.6.2016 čtyři volné dny pro žáky základní školy. Činnost mateřské školy a školní jídelny v těchto dnech nebude omezena.         Mgr. Václav Nerad, ředitel školy

Školní příměstský tábor bude přesunut na tento týden 27.6. - 1.7.2016, dětem budou rozdány nové přihlášky.

Karel IV. – největší Čech a Otec vlasti

vloženo 31. březen 2016

 

 

Karel IV. – největší Čech a Otec vlasti je název celoškolního projektu, který byl zahájen v únoru v Základní škole a mateřské škole Jankov. Projekt jsme připravili, abychom si připomněli sedmisté výročí narození Karla IV. (*14. 5. 1316).

Do projektu se zapojily se svými nápady všechny třídy. Při výtvarné výchově a pracovních činnostech vytvářejí makety významných staveb, které vznikly za vlády Karla IV., jeho portréty, podobizny jeho manželek a významných osobností spjatých s jeho vládou. celý článek »

Nabídka pracovního místa

vloženo 20. březen 2016

Základní škola a mateřská škola Jankov přijme od září 2016 učitele/učitelku pro 1. stupeň ZŠ.

Informace na tel. č. 317833235, zs@jankov.net

Změna vyučujícího a rozvrhu v 1. třídě

vloženo 10. únor 2016

Dne 8.2.2016 dochází z důvodu pracovní neschopnosti L.Jonsztové ke změně třídní učitelky 1. třídy. Třídní učitelku zastupuje od tohoto data Jaroslava Málková. Zároveň s touto změnou dojde od 15.2.2016 ke změně v rozvrhu hodin. Odpolední vyučování žáků 1.třídy se z pondělí přesouvá na  5.vyučovací hodinu v úterý. Anglický jazyk bude u prvňáčků vyučovat Mgr. Martina Chmelíková.

Zápis žáků do 1. třídy ZŠ Jankov

vloženo 27. leden 2016

Fotografie ze zápisu dětí do 1. třídy pro školní rok 2016/2017 již v galerii.

Masopust

vloženo 26. leden 2016

Prohlédněte si fotografie z vydařené akce.

   Je to už nějaký čas od doby, kdy se učitelé a žáci Základní školy v Jankově rozhodli obnovit tradici masopustního průvodu. Začátky nebyly velké, průvod se soustředil pouze na školu a její nejbližší okolí, masky oblékali pouze učitelé a žáci. A jak to v Jankově chodí dnes?

    Dne 6. 2. 2016 prošel celou obcí masopustní průvod již popáté. Průvodu se účastní nejen řada místních, ale i  celý článek »

Školní ples KR

vloženo 20. leden 2016

Prohlédněte si několik fotografií ze školního plesu.

Lyžařský výcvik

vloženo 4. leden 2016

Lyžařský týden v Krkonoších

Druhého ledna ráno jsme se my, žáci sedmé třídy jankovské školy, všichni natěšení shromáždili na náměstí v Jankově. Netrpělivě jsme očekávali auta, kterými jsme měli absolvovat první část naší cesty na lyžařský kurz do Krkonoš. Před cílovou zastávkou jsme ale museli ještě zastavit v Dolních Kralovicích, kde na nás už čekal autobus s žáky a učiteli zdejší školy, se kterými jsme celý lyžařský kurz absolvovali. Když jsme konečně dorazili do Špindlerova Mlýna, čekal nás ještě 1,5 km dlouhý pochod k naší chatě Sedmidolí, ve které jsme bydleli celý týden. Úsilí se ale vyplatilo, protože to byl opravdu skvělý týden. Dny jsme trávili na svahu Strážný a vychutnávali si lyžování. Večer nás vždy čekal zábavný program, během kterého jsme navázali řadu nových přátelství s žáky kralovické školy. Pobyt ale bohužel utekl jako voda, a my jsme se museli vrátit domů. Zůstaly nám ale krásné vzpomínky a doufáme, že příští rok pojedeme znovu.        Karolína Moudrá, Kateřina Slabá, Adéla Zajícová, 7. třída 

PF 2016

vloženo 21. prosinec 2015

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace