Přejít na obsah

Aktuální informace

Besídka školní družiny

vloženo 5. červen 2017

Mc Donald´s Cup 2017

vloženo 5. květen 2017

Ve čtvrtek 4. května 2017 se konalo okresní finále fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup ve Vlašimi. ZŠ a MŠ Jankov reprezentovali žáci ze 4. - 5. třídy ve složení Josef Buchal, Tomáš Glejtek, Matěj Lupač, Josef Kocourek, Jan Svatoň, Jiří Suk, Vojtěch Toula, Viktor Liška, Jan Burda, Lukáš Glejtek, Jonáš Pospíšil a František Suk. Z osmi nejlepších škol benešovského okresu skončila ZŠ a MŠ Jankov na vynikajícím třetím místě. Všem žákům a jejich trenérovi Mgr. Viktorovi Liškovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.  

 

Zpráva ředitele školy

vloženo 29. duben 2017

Úpravy ve vedení školy a v informačních a komunikačních cestách.

1. Mgr. Jana Boršovská se k 28.2.2017 vzdala ze zdravotních důvodů funkce zástupkyně ředitele školy. Pracovní poměr ukončila ke dni 30.4.2017. Po dobu, než toto místo bude obsazeno, zajišťuje personální a provozní záležitosti Mgr. Olga Kolářová (út, čt - tel.:317 833 235, olga.kolarova@jankov.net). Vzdělávací a výchovné záležitosti, včetně jednání s rodiči, zajišťuje výchovná poradkyně Iva Chmůrová (po-pá osobně nebo písemně, telefon 317 833 235, e-mail vypmep@jankov.net). Ředitel školy bude přítomen každý den (kromě čtvrtka) v dopoledních hodinách. V odpoledních hodinách lze kontaktovat ředitele školy na čísle 724 831 800.

2. Ke dni 1. 7. 2017 byla zástupkyní ředitele jmenována Mgr. Kateřina Vesecká.

3. Komunikace mezi veřejností a školou bude i nadále probíhat prostřednictvím tel.čísla 317833235 a emailu zs@jankov.net

3. Komunikace mezi zákonnými zástupci dětí a jednotlivými učiteli bude probíhat prostřednictvím tel.čísla a osobního emailu, který je zveřejněn webových stránkách školy v sekci VEDENÍ ŠKOLY A ZAMĚSTNANCI.

4. Emailová adresa ucitel@jankov.net bude i nadále sloužit pro vnitřní potřeby školy pro komunikaci mezi vedením a zaměstnanci organizace.

                                          Dne 27. 4. 2017 Mgr. Václav Nerad, ředitel školy

Turnaj ve vybíjené a ve fotbale

vloženo 26. duben 2017

V letošním roce jsme se v kategorii II. ZŠ (starší žáci I. stupně) zúčastnili oblastního kola fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup ve Vlašimi. Z devíti škol jsme skončili na vynikajícím prvním místě a postoupili jsme do okresního finále Mc Donald´s Cup 2017. Okresní finále se bude konat 4. 5. 2017 znovu ve Vlašimi a zúčastní se ho 8 nejlepších škol z benešovského okresu. Fotografie jsou v galerii.

Dne 5.4.2017 se naše škola zúčastnila okresního finále ve vybíjené. Turnaj se konal v Benešově  a zúčastnili se ho žáci a 1 žákyně ze 4. - 5. třídy.


Dne 24.4.2017 se naše škola zúčastní oblastního finále McDonald´s Cupu ve fotbale. Turnaj se koná ve Vlašimi a zúčastní se ho žáci ze 3. - 5. třídy.

Plavecký výcvik 2. a 3. ročníku

vloženo 25. duben 2017

FOTOGRAFIE Z PLAVÁNÍ JSOU V GALERII.

Plavecký výcvik bude probíhat v těchto termínech:  13., 20., 27. březen, 3., 10., 18., 24. duben a 15., 22., 29. květen. Plavání bude probíhat v pondělí, pouze termín 18.4. je ÚTERÝ!!  Bližší informace od pořadatele: celý článek »

Velikonoční přání

vloženo 15. duben 2017

 

Vedení školy přeje žákům, zaměstnancům a přátelům školy hezké Velikonoce.

Zápis budoucích prvňáčků do ZŠ Jankov

vloženo 5. duben 2017

   V pondělí 3. dubna a v úterý 4. dubna proběhl na naší škole zápis do první třídy. Během těchto dvou dnů jsme zapsali 17 dětí.

   Třídní učitelka budoucí 1. třídy společně s žáky 4. - 6. ročníku připravila několik stanovišť. Děti malovaly, přiřazovaly, skládaly a řadily obrázky, zavazovaly tkaničky, říkaly básničky nebo zpívaly. Byly šikovné a úkoly zvládly. Na některých byla znát nejistota a obava, zda úkoly splní správně. Za svůj „první školní výkon“ dostaly odměny a dárečky, kterými se chlubily svým rodičům. Pro všechny, kteří zápis připravovali, a pro ty, kteří na zápis přišli, zajišťovali občerstvení žáci 8. třídy.

    Od 2. poloviny dubna budou probíhat setkávání, kde se rodiče s dětmi a se svojí paní učitelkou budou poznávat a zkoušet si „školní život“.

                           Mgr. Václav Nerad, ředitel školy

Oznámení

vloženo 31. leden 2017

Od 1. 2. 2017 bude v první třídě vyučovat Mgr. Lenka Morkesová, která v plném rozsahu převezme úvazek třídní učitelky Mgr. Jany Plačkové. Činnost zdravotní tělesné výchovy bude pokračovat i v druhém pololetí školního roku 2016/2017.

Ples Klubu rodičů

vloženo 30. leden 2017

Lyžařský kurz v Herlíkovicích

vloženo 23. leden 2017

     V sobotu 7. ledna 2017 část žáků ZŠ Jankov odjela na lyžařský výcvik do Strážného v Krkonoších. Cestovali jsme společně s žáky z Dolních Kralovic, ke kterým jsme se připojili. Cesta utekla a už ten den jsme stáli u sjezdovky. Byli jsme rozděleni do tří skupin podle našich schopností a mohli jsme se pustit do lyžování. Nebylo to ale zdaleka tak jednoduché. V lyžařských botách jsme nejdříve museli překonat 50 metrů do kopce, ale ten lyžařský zážitek za to stál. Zbytek týdne probíhal velmi podobně. Přes den jsme si užívali lyžování, večer nás čekala společná zábava v našem hotelu. Někteří z nás se v průběhu týdne vypravili i na běžky, na kterých překonali osmi kilometrovou trasu. Poslední den jsme se naposledy vypravili na svah a ve dvě hodiny už jsme se museli vypravit na zpáteční cestu. Lyžařský výcvik jsme si moc užili a budeme na naše zážitky rádi vzpomínat. Anna Buchalová, Barbora Kocourková, 7. třída

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace