Přejít na obsah

Šustův běh 21. září 2019
Exkurze 3. a 7. třídy - Hasiči Benešov 25. září 2019
Drakiáda ŠD 30. září 2019
Exkurze II. st. - výstava Vzdělání a řemeslo,… 7. listopad 2019

Aktuální informace

Setkávání budoucích prvňáčků

vloženo 21. červen 2017

Jako každým rokem, tak i letos se jankovská škola zúčastnila projektu ,,My se školy nebojíme.“ Setkání budoucích prvňáčků a jejich rodičů proběhlo ve 2. pololetí celkem třikrát. Děti se zábavnou a hravou formou postupně seznámily se školním prostředím – navštívily jednotlivé třídy, sborovnu učitelů, školní družinu, ve které si i pohrály, a dokonce i ředitelnu.  celý článek »

Pochod Po stopách bitvy u Jankova

vloženo 13. červen 2017

V sobotu 10. 6. 2017 se v Jankově uskutečnil tradiční pochod s názvem Po stopách bitvy u Jankova. Pochod byl zahájen v 8 hodin ráno hromadnými výstřely z dobových bambitek a děla. Účastníci pochodu si mohli vybrat ze tří různých tras. Dvě trasy byly určené pro pěší a jedna pro cyklisty. Každý účastník dostal na startu mapu trasy, podle které musel dorazit do cíle. Po cestě účastníci prošli několik stanovišť, kde si mohli poslechnout o bitvě zajímavé informace. Celkem odstartovalo 124 lidí a všichni úspěšně dorazili do cíle. Byla to příjemná akce a doufáme, že příští rok bude účast ještě vyšší.           Miroslava Pánková, Tereza Kostková, Adéla Dašková, Barbora Koucká 9.třída

Poděkování: Za pořadatele bych chtěla poděkovat všem dospělým i žákům ZŠ Jankov, kteří v sobotu 10. června pomohli zorganizovat již 17. ročník pochodu Po stopách bitvy u Jankova. Bez ochoty a nadšení těchto osmadvaceti organizátorů by jen těžko mohla proběhnout tak příjemná akce. Největší zájem mezi turisty byl tradičně o nejkratší pěší trasu. Letos vzrostl zájem pochodníků i o delší pěší trasu. Počasí bylo turistice též příznivě nakloněno, takže cestou byl čas i na odhalování malebných koutů jankovské krajiny. Jana Sochůrková

Besídka školní družiny

vloženo 5. červen 2017

Mc Donald´s Cup 2017

vloženo 5. květen 2017

Ve čtvrtek 4. května 2017 se konalo okresní finále fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup ve Vlašimi. ZŠ a MŠ Jankov reprezentovali žáci ze 4. - 5. třídy ve složení Josef Buchal, Tomáš Glejtek, Matěj Lupač, Josef Kocourek, Jan Svatoň, Jiří Suk, Vojtěch Toula, Viktor Liška, Jan Burda, Lukáš Glejtek, Jonáš Pospíšil a František Suk. Z osmi nejlepších škol benešovského okresu skončila ZŠ a MŠ Jankov na vynikajícím třetím místě. Všem žákům a jejich trenérovi Mgr. Viktorovi Liškovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.  

 

Zpráva ředitele školy

vloženo 29. duben 2017

Úpravy ve vedení školy a v informačních a komunikačních cestách.

1. Mgr. Jana Boršovská se k 28.2.2017 vzdala ze zdravotních důvodů funkce zástupkyně ředitele školy. Pracovní poměr ukončila ke dni 30.4.2017. Po dobu, než toto místo bude obsazeno, zajišťuje personální a provozní záležitosti Mgr. Olga Kolářová (út, čt - tel.:317 833 235, olga.kolarova@jankov.net). Vzdělávací a výchovné záležitosti, včetně jednání s rodiči, zajišťuje výchovná poradkyně Iva Chmůrová (po-pá osobně nebo písemně, telefon 317 833 235, e-mail vypmep@jankov.net). Ředitel školy bude přítomen každý den (kromě čtvrtka) v dopoledních hodinách. V odpoledních hodinách lze kontaktovat ředitele školy na čísle 724 831 800.

2. Ke dni 1. 7. 2017 byla zástupkyní ředitele jmenována Mgr. Kateřina Vesecká.

3. Komunikace mezi veřejností a školou bude i nadále probíhat prostřednictvím tel.čísla 317833235 a emailu zs@jankov.net

3. Komunikace mezi zákonnými zástupci dětí a jednotlivými učiteli bude probíhat prostřednictvím tel.čísla a osobního emailu, který je zveřejněn webových stránkách školy v sekci VEDENÍ ŠKOLY A ZAMĚSTNANCI.

4. Emailová adresa ucitel@jankov.net bude i nadále sloužit pro vnitřní potřeby školy pro komunikaci mezi vedením a zaměstnanci organizace.

                                          Dne 27. 4. 2017 Mgr. Václav Nerad, ředitel školy

Turnaj ve vybíjené a ve fotbale

vloženo 26. duben 2017

V letošním roce jsme se v kategorii II. ZŠ (starší žáci I. stupně) zúčastnili oblastního kola fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup ve Vlašimi. Z devíti škol jsme skončili na vynikajícím prvním místě a postoupili jsme do okresního finále Mc Donald´s Cup 2017. Okresní finále se bude konat 4. 5. 2017 znovu ve Vlašimi a zúčastní se ho 8 nejlepších škol z benešovského okresu. Fotografie jsou v galerii.

Dne 5.4.2017 se naše škola zúčastnila okresního finále ve vybíjené. Turnaj se konal v Benešově  a zúčastnili se ho žáci a 1 žákyně ze 4. - 5. třídy.


Dne 24.4.2017 se naše škola zúčastní oblastního finále McDonald´s Cupu ve fotbale. Turnaj se koná ve Vlašimi a zúčastní se ho žáci ze 3. - 5. třídy.

Plavecký výcvik 2. a 3. ročníku

vloženo 25. duben 2017

FOTOGRAFIE Z PLAVÁNÍ JSOU V GALERII.

Plavecký výcvik bude probíhat v těchto termínech:  13., 20., 27. březen, 3., 10., 18., 24. duben a 15., 22., 29. květen. Plavání bude probíhat v pondělí, pouze termín 18.4. je ÚTERÝ!!  Bližší informace od pořadatele: celý článek »

Velikonoční přání

vloženo 15. duben 2017

 

Vedení školy přeje žákům, zaměstnancům a přátelům školy hezké Velikonoce.

Zápis budoucích prvňáčků do ZŠ Jankov

vloženo 5. duben 2017

   V pondělí 3. dubna a v úterý 4. dubna proběhl na naší škole zápis do první třídy. Během těchto dvou dnů jsme zapsali 17 dětí.

   Třídní učitelka budoucí 1. třídy společně s žáky 4. - 6. ročníku připravila několik stanovišť. Děti malovaly, přiřazovaly, skládaly a řadily obrázky, zavazovaly tkaničky, říkaly básničky nebo zpívaly. Byly šikovné a úkoly zvládly. Na některých byla znát nejistota a obava, zda úkoly splní správně. Za svůj „první školní výkon“ dostaly odměny a dárečky, kterými se chlubily svým rodičům. Pro všechny, kteří zápis připravovali, a pro ty, kteří na zápis přišli, zajišťovali občerstvení žáci 8. třídy.

    Od 2. poloviny dubna budou probíhat setkávání, kde se rodiče s dětmi a se svojí paní učitelkou budou poznávat a zkoušet si „školní život“.

                           Mgr. Václav Nerad, ředitel školy

Oznámení

vloženo 31. leden 2017

Od 1. 2. 2017 bude v první třídě vyučovat Mgr. Lenka Morkesová, která v plném rozsahu převezme úvazek třídní učitelky Mgr. Jany Plačkové. Činnost zdravotní tělesné výchovy bude pokračovat i v druhém pololetí školního roku 2016/2017.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace