Přejít na obsah

Ples Klubu rodičů Jankov 24. leden 2020
Pythagoriáda 27. 1. - 29. 1. 2020 27. leden 2020
Pololetní prázdniny jednodenní 31. leden 2020

Aktuální informace

Elektronická žákovská knížka – registrace a přihlášení

vloženo 11. září 2019

Vážení rodiče,

při prvním přihlášení do elektronické žákovské knížky použijte tlačítko Registrace do e-Žákovská, které je umístěno na webových stránkách školy.

Zde provedete registraci pomocí již obdržených přihlašovacích údajů (jméno, příjmení – vše s diakritikou a PIN). Při registraci si sami vytvoříte uživatelské jméno a heslo. Poté budete zaregistrováni a přesměrováni na stránku, kde se Vám po zadání Vámi vytvořeného uživatelského jména a hesla otevře žákovské knížka Vašeho dítěte. Při dalším přihlášení do žákovské knížky již použijete jen tlačítko e-Žákovská.

V případě problémů při registraci do e-Žákovské, nám můžete zavolat na tel: 317 833 235, rádi Vám poradíme.

Upozornění: PIN je pouze jednorázový!

Uživatelské jméno a heslo můžete použít pro přihlášení z jakéhokoliv počítače či telefonu. Při používání telefonu doporučuje instalovat aplikaci dm Software.

Dětský běh

vloženo 5. září 2019
Šustův běh má novou kategorii!
21. září v 9:45 bude odstartován Dětský běh pro děti do 6 let. V cíli každý malý běžec získá sladkou odměnu.
Délka trasy je přibližně 100 metrů. Srdečně zveme všechny děti,  ti nejmenší mohou běžet v doprovodu rodičů.

 

Rekonstrukce školy

vloženo 4. září 2019

Vážení rodiče a návštěvníci školy,

z důvodu pokračující rekonstrukce školy dbejte prosím zvýšené opatrnosti. Při doprovodu Vašich dětí do budovy školy dávejte pozor zejména před branou do školního dvora, jedná se o výjezd vozidel stavby. Rekonstrukce půdních prostor a výstavba výtahu bude probíhat až do konce roku 2019, do té doby je vstup na školní dvůr zakázán!

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Václav Nerad, ředitel školy

Zahájení školního roku 2019/2020

vloženo 21. srpen 2019

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 se uskutečnilo 2. září 2019 v 8:00 hod. v sále obecního úřadu. 

Fotbalový turnaj ve Voticích

vloženo 30. červen 2019

Ve středu 26.6. 2019 jsme se zúčastnili tradičního turnaje v malé kopané O pohár města Votice. Naše škola skončila na skvělém 2. místě ze 6 týmů. Zúčastnili se žáci a 1 žákyně ze
6. - 9. třídy. Všem dětem děkujeme za krásný výsledek a vzornou reprezentaci školy.

Ohlédnutí za školním rokem 2018/2019

vloženo 21. červen 2019

V pátek 21. června slavnostně ukončíme docházku v letošním školním roce předáním závěrečných vysvědčení. Uplynulý rok považuji za velmi úspěšný. Všichni žáci z 9. třídy byli přijati v 1. kole na střední školy a učiliště, osm z nich bude studovat maturitní obory. Žákům školy se také celý rok dařilo v nejrůznějších mimoškolních akcích, získali pěkná umístění ve sportovních, výtvarných i vědomostních soutěžích. Největšího úspěchu dosáhl Sam Robertson z 9. třídy, který se umístil na 6. místě v krajském kole Dějepisné olympiády (o pár bodů mu utekla účast v celostátním kole) a potvrdil tím, že i žáci z malé vesnické školy, jako je ta naše, mohou dosáhnout velkých úspěchů.

Díky získání dotace Šablony II. jsme v průběhu celého roku mohli žákům nabídnout pomoc ve vzdělávání a větší výběr kroužků ve školní družině. Učitelky základní i mateřské školy se zúčastnily seminářů v rámci DVPP. Z další dotace, kterou úspěšně získala obec Jankov, bude tento týden zahájena rekonstrukce školy. Na bývalé půdě vzniknou dvě nové učebny, škola získá novou střechu, kotelnu a také výtahovou plošinu.

Organizované čtenářské dílny na 1. a 2. stupni zvýšily zájem o čtení, byla obnovena knihovna a zřízen čtenářský koutek.

V rámci spolupráce škol v regionu se uskutečnily dva zahraniční zájezdy. Jedna skupina vyjela v adventním čase do Vídně a druhá skupina na jaře do Londýna.

Naše tradiční školní akce pro rodiče a veřejnost, které jsme se žáky a učiteli zorganizovali, se setkaly s mimořádným úspěchem a většinu z nich navštívilo více rodičů a návštěvníků než v uplynulých letech.

2. září 2019 v 8:00 hod. zahájíme školní rok v sále obecního úřadu a společně přivítáme nové žáky, z nichž 16 nastoupí do první třídy.

Všem žákům a jejich učitelům přeji krásné letní prázdniny a zasloužený odpočinek.

Václav Nerad, ředitel školy

Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy

vloženo 21. červen 2019

Dne 21. června proběhlo v zasedací místnosti  OÚ Jankov slavnostní předání vysvědčení žákům deváté třídy. Podívejte se do galerie na fotografie a na YOUTUBE na video. https://youtu.be/ipT-9XFZmB0

Školní olympiáda

vloženo 20. červen 2019

Ve středu 19. června uspořádala naše škola olympiádu pro žáky i jejich rodiče a další příbuzné. Ráno jsme se sešli u obecního úřadu, kde jsme si slíbili, že se budeme chovat čestně, sportovně a spravedlivě. Potom jsme přešli na sportovní hřiště a čekali jsme, až k nám doputuje štafeta s olympijským ohněm. Na hřišti oheň slavnostně zapálila paní starostka a předala slovo panu řediteli, který olympiádu zahájil. Paní učitelka Chmůrová všechny seznámila s pravidly soutěžení. Všichni jsme se nejdříve protáhli a šli sportovat ze všech sil. Na konci soutěží se konaly ještě dlouhé běhy 600 m a 800 m. Po sečtení bodů se vyhlašovaly výsledky. Vítězné dorty ve svých kategoriích získali žáci druhé, páté a sedmé třídy. Celá olympiáda se vydařila. Bylo hezké počasí. Tento den jsme si moc užili a těšíme se na další.

S. Špačková, E. Bukačová, I. Blažková, K. Vlášková

Informace pro rodiče o zakončení školního roku

vloženo 11. červen 2019

V pátek 21. 6. 2019 bude vyučování ukončení v 9:00 hodin. Žákům 9. třídy bude slavnostně předání vysvědčení v 9:00 hodin v obřadní síni Obecního úřadu Jankov.

V tento den mají všichni žáci možnost odebrat oběd v 10:00 hod.

Školní družina bude otevřena do 13:00 hod.

Nové příspěvky

vloženo 10. červen 2019

Nové příspěvek v sekci Třídní akce a Exkurze a výlety - http://zs.jankov.net/zakladni-skola/informace/tridni-akce

A dále ve Fotogalerii - Výlet I. st do Fajnparku, II. st. na Vyšehrad: http://zs.jankov.net/zakladni-skola/fotogalerie/skolni-rok-2018-2019/vylet-i-st-do-fajn-parku

A ve družině: http://zs.jankov.net/skolni-druzina/fotogalerie/2018-2019

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace