Přejít na obsah

Informace pro rodiče

Zápisy dětí do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2017/2018

vloženo 18. leden 2017

MŠMT upozorňuje na změnu termínu zápisu k povinné školní docházce pro školní rok 2017/2018. Zápisy se budou na všech základních školách konat v období od 1. dubna 2017 do 30. dubna 2017. O konkrétním datu budou rodiče informováni na vývěskách a na webových stránkách naší školy.

Žádosti o uvolnění žáků

vloženo 1. říjen 2016

Žádost o uvolnění žáka na den

Žádost o uvolnění žáka z vyučování na víc dní

Žádost o vypracování individuálního vzdělávacího plánu

vloženo 1. září 2016

Žadost o vypracování INDIVIDUÁLNÍHO VZDĚLÁVACÍHO PLÁNU

Kyberšikana - informační leták

vloženo 31. srpen 2016

Kyberšikana - informační leták

Zabezpečení budov školy

vloženo 10. květen 2016

Vnitřní pokyn ředitele školy č. 19

Šikana - informační leták

vloženo 20. listopad 2015

Šikana - informační leták

Návod na odvšivení doporučený odborníky

vloženo 21. září 2015

Doporučeno KHS Středočeského kraje

Jak vůbec poznáte, že má vaše dítě skutečně vši?
Podívejte se do vlasů a možná na nepříjemného parazita rovnou narazíte. Děti také bývají neklidné, ospalé, nepozorné a často se drbou na hlavě. Na pokožce hlavy se mohou objevit boláky a rozedřená místa.

Někdy bývá nápadnějším příznakem lechtání. Způsobuje ho prolézání vší mezi vlasy, nejčastěji po večerním ulehnutí do postele. Pouhým pohledem, případně pomocí lupy můžete veš v hlavě najít ve třech stadiích - dospělá veš - její vajíčka, hnidy - larvy, nymfy.

Veš je zhruba 2 až 4 milimetry dlouhý parazit, hnidy jsou hnědá vajíčka těsně přiléhající k vlasům. Vši je kladou blízko k pokožce hlavy. Pokud už máte diagnózu pedikulóza, jak zavšivení lékaři říkají, stanovenu, nezbývá než začít s odstraňováním hmyzu. Postupujte následovně. celý článek »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace