Přejít na obsah

Třídní akce

4. a 5. třída na exkurzi v Mokate Votice

vloženo 14. březen 2019

V pondělí 11. 3. 2019 se naše čtvrtá třída ze ZŠ Jankov účastnila exkurze ve votické společnosti MOKATE Czech s. r. o., kde nám zaměstnanci ukázali jak vypadá výroba kávy a různých jiných sladkostí. Dozvěděli jsme se také,  jaký je rozdíl mezi oplatkou a sušenkou. Velmi nás zaujal robot, který pracovníkům ve výrobě pomáhal. Všude to moc krásně vonělo a mohli jsme i ochutnat  různé výrobky. Tato exkurze se nám moc líbila a velice děkujeme za možnost tuto firmu navštívit.   Zuzana Švestková, 4. tř.

13. 3. 2019 se 5. třída stejně jako 4. třída zúčastnila exkurze do firmy Mokate ve Voticích.

Taneční 3. třídy

vloženo 28. únor 2019

Ukázková hodina ve 2. třídě

vloženo 17. leden 2019

 Na úterý 15. 1. jsme si naplánovali překvapení pro rodiče. Chtěli jsme jim ukázat, co všechno jsme se ve škole naučili a jaké aktivity nám k tomu napomohly.

   Po obědě jsme připravovali pohoštění. Namazali a nazdobili jsme chlebíčky i jednohubky. Pečlivě jsme uklidili třídu. Vybrali jsme naše oblíbené aktivity, např. koulovanou, přesmyčky, housenky, plácanou, zvony, skákanou, hádankové domino.

   V 16:00 hodin přišli maminky, babičky i sourozenci. Předvedli jsme jim, co rádi ve škole děláme. Všichni měli možnost zahrát si s námi. Maminky a babičky se vrátily do školních let a hrály s námi. Moc jsme si to užili a hodně jsme se přitom nasmáli.      Jitka Peroutková a žáci druhé třídy

 

Zmrzlinový pohár 3. třída

vloženo 14. leden 2019

Čertovský den ve 3. třídě

vloženo 7. prosinec 2018

Ve středu 5. prosince měli žáci třetí třídy Čertovský den. Hned zrána jsme se všichni převlékli za čerty a netrpělivě vyčkávali na první zvonění a na to, co nás dnes čeká.

První hodinu jsme odstartovali čertovským pozdravem a hned poté jsme si vymýšleli svá vlastní čertovská jména. Zazněla zde paní Luciferová, čertice Šmudla a čertík Bertík. Povídali jsme si o tom, kde čerti bydlí, jak vypadají, jak se umí tvářit a jiné zajímavosti. Zahráli jsme si na čerty. Mluvili jsme jako oni a nakonec hodiny jsme se naučili zpívat a tancovat ,,Čertí taneček.“

Během druhé hodiny nás navštívil opravdový Mikuláš, čerti a andělé. Všichni jsme poslušně a s respektem odrecitovali předem naučenou básničku. Za odměnu jsme dostali od anděla dobroty. Čerti dělali pěkný rámus, bouchali do lavic, zvonili zvony a strašili nás. Také si chtěli s sebou do pekla odnést dva naše spolužáky, ale nakonec si to cestou rozmysleli.

Při matematice jsme počítali v pracovních listech a vyplňovali jsme různé čertovské křížovky a osmisměrky. O hodině čtení jsme si přečetli článek o Mikulášovi a jeho původu. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého. Předposlední hodina byla ukončena „Čertovským vysvědčením“ a dárkem od paní učitelky – kouzelným pekelným zlaťákem. Pak jsme v převlecích odkráčeli do tělocvičny, kde jsme si zahráli čertovské hry a zatancovali si na čertovské diskotéce. Všem se nám dnešní den velmi líbil a už se těšíme na příští návštěvu Mikuláše.     Žáci 3. třídy ZŠ Jankov

Miniprojekt 3. třídy - ČR

vloženo 26. listopad 2018

Čtvrťáci v knihovně

vloženo 26. říjen 2018

Páťáci ve votické knihovně

vloženo 15. říjen 2018

Pasování druháčků na čtenáře

vloženo 5. říjen 2018

Pracovní činnosti ve 3. třídě

vloženo 1. říjen 2018

Hodina pracovních činností proběhla v přírodě, kde jsme stavěli z přírodních materiálů domečky pro skřítky.

Dopravní hřiště v Benešově - 4. třída

vloženo 1. říjen 2018

  Ve čtvrtek 27.9.2018 se žáci 4.třídy vydali na nové dopravní hřiště do Benešova. Zde je přivítala paní policistka, která s dětmi celé dopravní hřiště nejprve prošla. Společně si pojmenovali dopravní značky a prošli různé dopravní situace, které společně vyřešili. Pak už si děti zapůjčily kola, koloběžky a šlapací motokáry a vyrazily vyzkoušet své znalosti prakticky. Děti si celé dvě hodiny na dopravním hřišti parádně užily.

 

MŠ Ratměřice v 1. třídě

vloženo 15. červen 2018

Třeťáci se učili venku

vloženo 8. červen 2018

Druháci slavili Den dětí

vloženo 8. červen 2018

Prvňáci navštívili benešovskou nemocnici

vloženo 8. červen 2018

Čarodějnický den v 1. třídě

vloženo 4. květen 2018

Den Země 8. třídy

vloženo 1. květen 2018

Den Země 1. třídy

vloženo 25. duben 2018

Indiánská matematika v 1. třídě

vloženo 20. duben 2018

Den Země 4. třídy

vloženo 20. duben 2018
« Předchozí strana 1 2 3 4 Další strana »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace