Přejít na obsah

Ples Klubu rodičů Jankov 24. leden 2020
Pythagoriáda 27. 1. - 29. 1. 2020 27. leden 2020
Pololetní prázdniny jednodenní 31. leden 2020

Aktuální informace

Zahájení

vloženo 26. srpen 2014

Letní prázdniny skončily, pomalu nastupuje podzim a k němu neodmyslitelně patří začátek školního vyučování. Také v Jankově se 1. září náměstí plnilo žáky, kteří svým kamarádům živě sdělovali zážitky z uplynulého léta. Někteří z nich již sebevědomě vešli do sálu obecního úřadu, kde se konalo slavnostní zahájení nového školního roku. Jiní se bázlivě dívali na své rodiče. Jako by věděli, že už pro ně skončilo období bezstarostného dětství a že je čeká spousta školních povinností.

Nejprve se slova ujal starosta Jankova pan Josef Kocourek, který všem přítomným představil nově jmenovaného ředitele školy Mgr. Václava Nerada a poděkoval za dosavadní práci Mgr. Janě Boršovské, bývalé ředitelce zdejší školy. Poté promluvil nový ředitel a popřál všem žákům i učitelům hodně sil v nadcházejícím školním roce. Nejhezčí vzpomínku na tento den si jistě odnese sedmnáct prvňáčků, kteří byli slavnostně šerpováni a obdrželi drobné dárky, aby byl jejich první školní den veselejší.

Po oficiálním zahájení již nic nebránilo tomu, aby se všichni žáci s třídními učitelkami odebrali do tříd a vkročili do nového školního roku pravou nohou.                       Mgr. Olga Kolářová 

Předání vysvědčení žákům IX. třídy

vloženo 27. červen 2014

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé školy.

     Zveme Vás na slavnostní předání vysvědčení žákům IX. třídy, které se koná dne 27. 6. 2014 v  9,00 hodin v zasedací místnosti OÚ.

 

Nové příspěvky

vloženo 26. červen 2014

Nové fotografie ve fotogalerii!

 

Po stopách bitvy u Jankova

vloženo 4. červen 2014

Obec Jankov, ZŠ a MŠ Jankov a Klub rodičů zvou všechny na XIV. ročník pochodu  Po stopách bitvy u Jankova, který se uskuteční  14. června 2014. Můžete si vybrat z pěší trasy a cyklotrasy.

Oslavy školství v Jankově

vloženo 18. květen 2014

Podívejte se, jak probíhaly naše oslavy.

Šustův běh

vloženo 17. květen 2014

Fotografie ze závodu již ve fotogalerii.

Projektový den

vloženo 7. květen 2014

Oslavy školství v Jankově začaly Dny otevřených dveří a projektovým dnem, kdy se učitelský sbor i žáci vrátili trošičku do historie.

Velikonoční dílničky

vloženo 24. duben 2014

Podívejte se na fotografie z opravdu vydařené akce.

Zápis do 1. třídy

vloženo 23. leden 2014

Fotografie ze zápisu jsou již ve fotogalerii.

Masopust

vloženo 22. leden 2014

Fotografie z masopustního průvodu najdete zde: 

http://lenkahalali.rajce.idnes.cz/Masopustni_pruvod_v_Jankove_22.2.2014/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace